Skocz do zawartości
Belgia.net

Koszt Wizyty U Dentysty

Rekomendowane odpowiedzi

amelka

 

 

 

ja mam gorsza sytuacje bo nie mam wogole ubezpieczenia jak na razie,a interesuja mnie ceny za wstawienie zeba... znacie jakiegosc dobrego i w mire taniego dentyste?


najtaniej w PL tutaj min 1000 euro za wstawienie... rozmawialam tez z facetem ktory wyrabia zeby, bo ma swoje laboratorium obok mnie,potwierdzil ze taniej nigdzie nie znajdziesz... mi tez brakuje jednego, ale wstawie w wakacje w PL ,

za wstawienie zeba w PL zaplacilam 1000 zl :)

 

 

dobrze jezeli zrobi dobrze ale moze zle dopasowac i wtedy jezdzic do polski na korekte troche za daleko ,a wtedy koszty sa duuuuuzo wyzsze -to jest ryzyko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
itakaja

 

 

A ten Twoj kamien nazebny usuwa za 5e?

Dawaj namiary :)

wysylam na priv

rowniez  poprosze  o kontakt  do  tego  dentysty.pozdrawia

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
itakaja

 

KLINIKA DENTYSTYCZNA 

RUE ELOY 40

1070 BRUXELLES

02 523 32 96

tutaj sa namiary ;)

 

Witam  male  sprostowanie odnosnie  tej  kliniki placi sie  sto  procent i  ubezpieczenie  zwraca :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
itakaja

od kiedy sa te zmiany ?

Od  pazdziernika  wczoraj  bylam  tam  ze  znajoma  jako  tlumacz  i  jest tak  jak  napisalam.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
klanka

Ja też w PL wstawiałam. W Gdańsku znalazłam gabinet - Percuro. Pan robi wszystko pod mikroskopem z precyzją zegarmistrza ;) Wyszło taniej płacąc za dentyste, lot, wynajem samochodu i hotel na 3 dni niż za 1 wizyte u dentysty tutaj. No i mały urlopik był przy okazji bo nigdy wcześniej w Trójmieście nie byłam, a warto pozwiedzać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alicia
Dnia 23/11/2015 o 14:25, klanka napisał:

Ja też w PL wstawiałam. W Gdańsku znalazłam gabinet - Percuro. Pan robi wszystko pod mikroskopem z precyzją zegarmistrza ;) Wyszło taniej płacąc za dentyste, lot, wynajem samochodu i hotel na 3 dni niż za 1 wizyte u dentysty tutaj. No i mały urlopik był przy okazji bo nigdy wcześniej w Trójmieście nie byłam, a warto pozwiedzać :)

Pozwiedzac warto ale co do tego ze w Polsce taniej to trudno mi sie z tym zgodzic.Ja mam dentalie i korzystam na maxa 1100 E co roku , mam swietnego dentyste i co roku wstawiam sobie dwie korony porcelanowe , lepsze to niz protezy na starosc.:bashful: 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×