Skocz do zawartości
Belgia.net

Czek Z Rodzinnego

Rekomendowane odpowiedzi

meryl

witam,mam pytanie czy wiecie jak jest wypłacany zasilek rodzinny w belgii,co miesiąc czy co kwartał? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

To zalezy od kilku czynnikow -twojej i dziecka sytuacji (samotny rodzic, do czerwca-czy jestes samozatrudniony czy na etacie, od czerwca dzieci samozatrudnionych beda miec takie samo rodzinne, wiek dziecka)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
meryl

na dzieci w wieku 7 lat,gdzie zatrudniony jest ojciec dzieci jako pracownik budowlany w firmie..jaka jest wysokość?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
fiedik

mam pytanie....jaki jest czas ozekiwania na zasilek rodzinny od momentu zlozenia potrzebnych dokumentow????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

do 6rż  90,28euro

od 6 r.ż. 106,01e

Jesli legalnie pracuje jako PRACOWNIK co w firmach budowlanych jest rzadkie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
meryl

mam pytanie....jaki jest czas ozekiwania na zasilek rodzinny od momentu zlozenia potrzebnych dokumentow????

od momentu złożenia dokumentów na same pieniadze czekałam miesiąc,a cała dokumentacja 3miesiące

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karolcia2308

A wiecie cos na temat becikowego? Nalezy sie jak dziecko w Pl urodzone a Maz legalnie pracuje 2 lata adziecko ma pol roku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wiol_uska

A wiecie cos na temat becikowego? Nalezy sie jak dziecko w Pl urodzone a Maz legalnie pracuje 2 lata adziecko ma pol roku?

jesli maz pracuje na kontrakcie to tak :) oczywiscie jesli juz w Pl pobralas becikowe to powinni wyplacic ci roznice.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kalia

Ja wolno zabieralam sie ze skladaniem odpowiednich dokumentow i nagle na same swieta BozegoNarodzenia na moje konto wskoczylo 3tys ...Euro! (Mam dwoje dzieci)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

A od czerwca wszyscy i samozatrudnieni i pracownicy na kontraktach beda mieli takie samo rodzinne.Niestety na jakies podwyzki mozna liczyc w 2015

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×