elenka12

Ginekolog w Brukseli

8 postów w tym temacie

Witam, poszukuje dobrego ginekologa w Brukseli. Słyszałam że doktor Janowski jest dobry ale nie mogę się dodzwonić(sekretarka). Może ma ktoś bezpośredni numer do niego? Lub może ktoś zna innego dobrego ginekologa? 

Witam czy ktoś ma numer do Dr. JANOWSKIEGO ? Po za numerem stacjonarym nie moge się dodzwonić

Witam. Czy moze ktos podac mi numer tel do Dr. Zarzyckiej. Ewentualnie do jakiej innej Pani ginekolog. Chodzi mi o polsko jezycznego ginekologa. 

Dnia 17.08.2017 o 18:37, bxlll napisał:

Dr Mariusz Lagowski - REJESTRACJA po polsku: + 32 (0) 488 787 141.

Przyjmuje wieczorami we wtorki i w piatki na Etterbeeku, kolo metra Thieffry.

A czy Mariusz Lagowski to nie lekarz generalny ?

dr Lagowski to lekarz ogolny i rodzinny z ponad 25-letnim stazem pracy (w tym uprawnienia do prowadzenia ciazy, robienia cytologii, wymazow, innych spraw kobiecych itd.). W Belgii idziesz po prostu do ogolnego. Dopiero jak on stwierdzi nieprawidlowosci lub musisz przejsc zabieg/operacje w szpitalu odsyla Cie do lekarza specjalisty (urolog, nefrolog, onkolog, podolog itd.).  Sama musialam to troche zrozumiec zanim odeszlam od szukania na sile ginek.:papa:

Witam mam pytanie czy jest w Brukseli jakis polski ginekolog ktory przyjmie bez zadnego problemu. Z gory prosze o namiary, i dziekuje

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się