Skocz do zawartości
Belgia.net

Internet Gdzie Założyć?

Rekomendowane odpowiedzi

bartas

Witam,

 

Wyjeżdżam na dwa miesiące do Belgii.

 

Będę miał ze sobą laptopa i modem pod USB.

 

Z jakiej sieci komórkowej najlepiej korzystać, jaką kartę kupić do korzystania z Internetu ?

 

Jakie są to ewentualnie stawki za 1MB ?

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mike25

Witam. Chciałbym podłączyć sobie telewizje flamandzką, ktoś wie gdzie szukać poza belgacomem czy telenetem? Zależało by mi żeby mieć np hbo. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PIotr84

Witam,

 

Wyjeżdżam na dwa miesiące do Belgii.

 

Będę miał ze sobą laptopa i modem pod USB.

 

Z jakiej sieci komórkowej najlepiej korzystać, jaką kartę kupić do korzystania z Internetu ?

 

Jakie są to ewentualnie stawki za 1MB ?

 

Dzięki za pomoc.

Jak tylko przyjechałem do Belgii używałem modemu pod usb sprawdzając wszystkie oferty (było to jakis czas temu) najlepszy był Base (pod względem wielkości pakietów internetowych)

 aczkolwiek przygotuj sie na jakies 15 euro za 2gb danych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nadii

witam,odnosnie internetu b-lite ,skonczyla mi sie umowa miesiac temu chciala bym ja przedluzyc czy ma ktos adres lub nr tel. do kogos z obslugi mowiacego po polsku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonikaValentino

WItam serdecznie,

Poszukuję opcji internetu mobilnego, dla taty mieszkającego w Belgii. Czy moglibyście mi polecić jakąś firmę, która ma znośny internet?

Chciałabym aby tata mógł oglądać telewizję przez Internet, czasami porozmawiać z rodziną na Skype (do tej pory rozmowy tylko telefoniczne).

Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kismet75

Witam nie długo wyjadę do pracy do Belgii na trzy miesiące w związku z powyższym szukam tam dostępu do internetu karta prepaid oraz tanich rozmów Belgia - Polska . Znalazłm starter na allegro lycamobile.be za te 10-15zł (www.lycamobile.be) czy warto to zakupic tam chyba wychodzi że za 10 euro jest 2 gb na 30 dni nie wiem jak z minutami do PL może ktoś pomoże.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nilooc

odswierze temat jak to terazwyglada z interentem w Belgii potrzebuje tylko internet bez zadnych TV telefonow itp. Nadal Belgiacom czy jest cos polecacie bardziej. Potrzebuje do normalnego uzywania komunikatory poczta czasem film, sprawdzalem to w miesiacu wykorzystuje okolo 15 GB,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×