Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca W Ts

Rekomendowane odpowiedzi

v135pr

To trzeba sie ruszyc poza Bruksele. Na prowincji nie ma ponoc z tym problemu ;)

 

Tylko, ze poza Bruksela to trzeba miec wlasny srodek transportu - owszem jest praca na za przeproszeniem zadupiach, tylko nie matam jak sie dostac komunikacja publiczna. Teraz prosze sobie przekalkulowac jaka jest oplacalnosc utrzymania wlasnego samochodu do zarobkow. Wiem, ze podobno biura zwracaja za dojazd, ale to skorka za wyprawke. W dziale zatrudnie jest kilka ofert pracy wystawionych przez biura, powtarzaja sie one dosc czesto. Wiem, ze oferuja prace wlasnie na takich zadupiach i jakos do tej pory nie znalezli chetnych.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
patrycjakalb

Witam . czy wie ktoś o biurze TS gdzie przyjmują bez własnych godzin ? Albo skąd godziny? Bardzo ważne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
stan1959

Prosze o podpowiedz.  Po upadlosci biura przejelo nas inne biuro, ale z nowym nie podpisalam umowy o prace. Mysle teraz o zmianie biura, ale za porozumieniem stron miedzy zakladami. Czy obecne biuro moze mi odmowic takiego rozwiazania umowy o prace,  w praktyce z nimi nie zawartej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aga83

Witam jestem z okolic Waregem Chciałam spytac moze tu Panie wiedzą czy w Kortijk lub w Gent jest jakieś biuro które przymuje bez własnych godzin ? dziekuje za odpowiedz :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
obcokrajowiec

Witam mam pytanie czy jezeli moj klient nie potrzebuje moje pomocy to czy musze przyjac zastepstwo a jezeli tak to z jakim wyprzedzeniem musze otrzymac adres klienta na zastepstwo .Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
dragon

moze mi ktos powiedziec wszystko o czekach, jak one działaja, co gdzie i jak? 

moj klient musi podpisać umowe z moja firma zeby dawac mi czeki, mam klienta ktory daje mi czeki ale nie podpisal umowy z firma. \

jestem nowa i nie wiem jak to dziala, najlepiej piszcie co wiecie albo podajci stronki jak powinnam wszystko robic gdy zaczynam sprzatac w servisie titre

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sysia8

dalej nie wiem jak to jest. Powiedziano mi ze będę miała placone czekami z czego wyjdzie mi 11 lub 13h czy jakis titres serwis przyjmuje od tylu godzin i na podstawie czeków?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
djbxl

Witam. Będąc w ciąży i pracując w TS miałam 38h/tyg . Potem straciłam wszystkie godziny. Po powrocie do pracy jak wyglada sytuacja od strony mojego biura? Czy biuro musi mi zapewnić tyle godzin ile miałam wcześniej, czy nie? I co jeżeli dostanę np tylko polowe? Dziekuje za odp 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

biuro musi zapewnic CI tyle gdzin ile mialas w kontrakcie, prosze nie zgadzac sie na zmniejszenie kontraktu. Ewentualnie moga  Cie wyslac na chomage tymczasowy. A jak to sie stalo ze zostalas bez niczego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
djbxl

Duzo godzin miałam córka, mama itd stwierdzili ze bedzie dziecko bedą zwolnienia itd , wiec jeżeli teraz mam od biura 16h + moje 9h czyli 25. To kontrakt mam mieć na cały etat a reszta to chomage?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

oczywiscie ze tak. Wracasz do pracy po wychowawczym / acierzynskim i jestes chroniona. Na brakujace 13 godzin powinni znalezc CI zastepstwo lub wpisac chomage

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bobo15

witam pracuje w ts od poczatku maja 2016. staramy sie z mezem o dziecko, ale slyszalam ze trzeba przepracowac conajmniej rok u jednego pracodawcy ,zeby nalezaly sie urlopy wychowawcze platne itp. czy te 9 miesiecy ciazy sie liczy do tego roku? czy ktos moze mi wyjasnic jak to wyglada?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bobo15

hospitalie plus mam od 4 lat od 2 lat pracuje jako associal activ teraz w maju zaczelam w ts wiec musze do maja przyszlego roku popracowac w ts i dopiero zajsc w ciaze zeby cokolwiek mi sie nalezalo?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Fifi66

Dziewczyny proszę o pomoc. ! Chce podjąć pracę w TS brakuje mi informacji na temat warunków zatrudnienia. Stawki są różne to wiem ale co jescze przysługuje pracownikowi? Zwrot kosztów dojazdu , jak wygląda ubezpieczenie przy niepełnym wymiarze pracy. Nie mam nikogo kto by mi to wyjaśnił wiec proszę o każdą informację.   

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×