Skocz do zawartości
Belgia.net

Rozliczenie Podatku Między Belgią A Holandią

Rekomendowane odpowiedzi

an24a

Witam

Mam mozliwość meldunku w Belgii, lecz aktualnie pracuję ( legalnie) w Holandii. Jak będzie wyglądać rozliczenie podatkowe między tymi państwami, gdy otrzymam meldunek w Belgii. Podatek będzie  bardzo wysoki?  Na dzień dzisiejszy szkoda mi rezygnować z pracy w Holandii aż do zimy, w przyszłym roku zamierzam poszukać pracy w Belgii.. , Proszę o pomoc:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
chillbe88

Witam wszystkich, pytanie jest o rozliczenie podatku w Belgii lecz sytuacja jest taka że w Belgii jestem tylko mieszkańcem ale Pracuje w Holandii. Czy jestem zobowiązany do rozliczenia się z czegoś w Belgi czy wystarczy że rozliczę się tylko w Holandii ??? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ecmpid

Po zameldowaniu w Belgi i gdy minie rok kalendarzowy otrzymasz list z belgijskiego urzędu w celu rozliczenia.Nie ma znaczenia fakt ze rozliczasz sie w nl musisz również rozliczyc sie jezeli bedziesz zameldowana.Faktem jest że w zasadzie ja nie zapłaciłem podatku w belgi wiec moje rozliczenie było tylko i wyłącznie czysta formalnoscia.Rozliczłem sie przez cztery lata i w sumie zapłaciłem 200 euro wiec po około 50 na rok Ale byc moze zależy to od dochodów i sytuacji rodzinnej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×