Skocz do zawartości
Belgia.net

Szkoły Płatne Czy Nie?

Rekomendowane odpowiedzi

olek

mam pytanie czy ktores z dzieci chodzi do szkoly Sint-Jozefinstituut? Bardzo prosze o informacje w tym roku zapisalm dziecko ,czy dzieci chodza w uniformach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bmaguda

No ja tez jestem ciekawa co to znaczy w tych gorszych szkolach .....czyzby ktos tu byl rasistka hehe.

Zapewniam Cię, że w Belgii są "te gorsze" szkoły... Miałam (nie)przyjemność zapoznać się z jedną z takich na starcie (z braku wolnych miejsc w promieniu 5 km od domu) - brud, smród i ubóstwo.... dzieci słabsze ostawały tam łomot od zorganizowanej grupy starszych dziewuch, które były za to co prawda lane po d..., targane za uszy, stały bez jedzenia na przerwie obiadowej patrząc na innych, co jednak nie wpływało specjalnie na ich zachowanie. Przy odbieraniu dzieci można było zostać stratowanym przez Marokanki stęsknione za swoim potomstwem, a jako, że dzieci pochodzenia afrykańskiego stanowiły tam jakieś 90% to na prawdę trzeba było na siebie uważać przy wchodzeniu :] I taaak, jak pomieszkałam w Brukseli moja tolerancja trochę podupadła, dziś można mnie już zaliczyć pewnie do rasistek :P 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
olek

tak to prawda ,ze nie zwracaja uwage gdzie ida co robia ,matki dzieci marokanow jak stado dzikow,do  patrza na ciebie jak zinnej planety. Bardzo niemilo wspominam szkole mojej corki w antwerpii

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

Ja nadal czekam na miejsce w szkole od 3 roku ,, ^_^  aby moj syn nie siedzial w domu :D ,a juz sie klimatyzowal ,,,,to zapisalam go do Polskiego :lol: przedszkola na Midi,   jest tam swietlica ,   zajecia sa od 9=15   stolowka wiec mozna na obiady zapisac dziecko,, :) jest taniec rytmika , logopeda , lekcje francuskiego,,,, Mysle ze kiedy  bede miec miejsce to go przeniose ,, poczatek juz jest,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×