Skocz do zawartości
agnieszka77

Dofinansowanie Na Mieszkanie

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu chyba chodzi o wynajmowane mieszkanie jak jest w NL i innych krajach?W Belgii mozesz dostac taka pomoc od swojego CPAS,ale musisz spelniac wiele warunkow min od 5 lat byc na liscie starajacych sie o mieszkanie socjalne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale tu chyba chodzi o wynajmowane mieszkanie jak jest w NL i innych krajach?W Belgii mozesz dostac taka pomoc od swojego CPAS,ale musisz spelniac wiele warunkow min od 5 lat byc na liscie starajacych sie o mieszkanie socjalne

Pani ola77  no ja jestem na liscie oczekujacych na mieszkanie socjalne 3lata i mam status invalidite i dostaje te minimum socjalne z mituelu ale nie mam pojecia czy cpas moze mi pomodz w doplacie do mieszkania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie jestem pania, co do cpas to sa ogolne wymagania i rowniez wewnetrzne. Zawsze kazde dofinansowanie i pomoc  musi byc zatwierdzona przez rade CPAS,a najpierw dossier przygotowuje asystentka socjalna.Radze isc do asystentki socjalnej, przedstawic swoj problem (miec ze soba wszystkie dokumenty-composition de famille, dokumenty o dochodach i wydatkach)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta