Skocz do zawartości
Belgia.net

Nauka Ndrl. Na Uniwersytecie Antwerpskim

Rekomendowane odpowiedzi

nowekonto

Czy moglby mi ktos udzielic informacji na temat nauki jezyka niderlandzkiego na uniwersytecie...? wiem ze koszt to okolo 500e za semestr, mozna tez uzyc czekow ktorymi mozna placic za rozne kursy ale na jakiej zasadzie mozna je zakupic?

moze ktos podeslalby mi link z podstawowoymi informacjami bo na stronie uniwersytetu sie nie moge polapac... :/

z gory dziekuje ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kejti

Kursy niderlandzkiego na UA Linguapolis bardzo polecam. Prawda ze tanie nie sa ale za to widac efekty, i to w dosc szybkim tempie. Wiadomo wazny jest tez wklad wlasny. Jest 5 poziomow. Kazdy poziom to ok. 3 miesiace i egzamin. Kazdy poziom kosztuje ok 500€ wiec nie semestr. Zdajesz i mozesz isc na kolejny. W zasadzie 4 poziom jest juz wystarczajacy. Jesli chodzi o te opleidingscheques to raz w roku mozesz otrzymac czek na 250€ gdzie placisz za nie 125€. Czyli mowiac krotko mozesz otrzymac 125€. Ale musisz spelniac warunki. Albo jestes osoba poszukujaca pracy, zarejestrowana w VDAB, albo pracujaca i finansujesz sobie kurs sam. Wiecej info tutaj https://www.vdab.be/opleidingscheques/werknemers.shtml

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

Kursy niderlandzkiego na UA Linguapolis bardzo polecam. Prawda ze tanie nie sa ale za to widac efekty, i to w dosc szybkim tempie. Wiadomo wazny jest tez wklad wlasny. Jest 5 poziomow. Kazdy poziom to ok. 3 miesiace i egzamin. Kazdy poziom kosztuje ok 500€ wiec nie semestr. Zdajesz i mozesz isc na kolejny. W zasadzie 4 poziom jest juz wystarczajacy. Jesli chodzi o te opleidingscheques to raz w roku mozesz otrzymac czek na 250€ gdzie placisz za nie 125€. Czyli mowiac krotko mozesz otrzymac 125€. Ale musisz spelniac warunki. Albo jestes osoba poszukujaca pracy, zarejestrowana w VDAB, albo pracujaca i finansujesz sobie kurs sam. Wiecej info tutaj https://www.vdab.be/opleidingscheques/werknemers.shtml

dzieki za info i za linka, juz wiem co i jak z czekami :)

wiesz moze, gdzie znajde informacje co do wyboru dni/ daty poczatku kursu itp? Czy ten kurs, na ktory chodzi sie codziennie od 9.00 do 16.00 takze trwa 3misiace? wiem, ze niektorzy chodza na wieczorowe, mnie bardziej interesuje nauka dzienna...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kejti

Od 9 do 16 to moze to jest ten przyspieszony co trwa 1miesiac. Normalnie to zawsze byly zajecia od rana do poludnia, pozniej kolejna grupa popoludnie i kolejna na 18 jakos. Chyba ze cos sie zmienilo w tej kwestii. Wiem ze w wakacje 1 poziommozna bylo tez zrobic w przyspieszonym tempie i ten kurs trwal miesiac z tym ze wiecej zajec w tygodniu. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

dzieki, juz wszystko sprawdzilam, jakos znalazlam to cale info itd. i stwierdzilam ze bylam glupia ze nie poszlam tam od razu po przyjezdzie do Be. teraz moge sobie zafundowac powtorke tego, czego sie juz uczylam, z tym, ze za 500e. wiec wracam narazie na "normalny" kurs sie doedukowac a w razie czego na UA moge posc pozniej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pyda

Uczęszczał ktoś na te kursy na uniwersytecie? albo zamierza zacząć tam naukę? jeśli są takie osoby proszę o namiary na priw chciałbym sie więcej dowiedzieć o tym. pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×