Skocz do zawartości
Belgia.net

Diety Odchudzające

Rekomendowane odpowiedzi

aga4

Polecam z własnego doświadczenia (schudłam od czerwca ponad 7kilo) diete ,która poleca Ewa Chodakowska....dla mnie swietna, placi się za 2miesiace 99zl.

http://diety.bebio.pl/index.php/mid/7/fid/23/odchudzanie/diety

Dieta jest swietna, ukladana przez dietetyka, jeśli np. obiad mi nie odpowiada to mogę go zamienic na inny obiad (propozycji takich zamiennych obiadow jest kilkanaście).Nie trzeba liczyc kalorii itp. bo już za nas zrobil to dietetyk...  Można jesc prawie wszystko, piec lub cztery posiłki dziennie,ale sa to niewielkie posiłki, tak ulozone,ze nie czuje się głodu i checi na cos innego i nawet jak zdarzy się odstępstwo od diety bo była impreza itp. to waga i tak spada....i nie ma się wyrzutow, ze zjadło się cos zakazanego i caly wysiłek na marne...dalej kontynuujesz diete....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
parmezan

dieta to podstawa!

na początek zamień węglowodany proste na węglowodany złożone

czyli wyrzucamy: makaron, ryż, biały chleb Proponuje zastąpić biały ryż brązowym i nie bać się jeść makaronu pełnoziarnistego, orzechów, płatków owsianych, niesłodzonego musli, warzyw i owoców.

posiłki małe ale często. oczywiście musisz pić dużo wody (najlepiej niegaowanej) unikać napojów słodkich

Jeśli chcesz szybszy efekt proponuje dorzucić jakiś sport, najlepiej bieganie gdyż podczas biegu spalasz najwięcej kalorii jeśli nie biegałaś nigdy zacznij od małych kroczków i z czasem zwiększaj dystans i intensywność i po bieganiu polecam porozciągać się :)

 

Wszystko zależy od twojej motywacji i wytrwałośći, diete i ćwiczenia dostosowuje się do każdego indywidualnie więc musisz poznać swój organizm :)

 

Polecam ta diete o której mowa.Zaczelam tak robic jak stwierdzono u mnie cukrzyce ciazowa,i po ciąży na pewno tez ja będę stosowala żeby mieć odpowiednia wage.Uwielbialam słodycze i wszystko co nie zdrowe a teraz czuje się rewelacyjnie.Jogurt naturalny jest taki pyszny gdzie wcześniej nigdy bym go do ust nie wziela.Jesli robie placki naleśnikowe to tylko z maki wieloziarnistej.W pierwszych tygodniach ciąży jadlam czekolade z ogorkiem kiszonym itd. i miałam straszna zgage,odkad jestem na diecie dolegliwości nie wrocily.Tak wiec drogie Panie powodzenia w dobraniu odpowiedniej diety dla siebie,pozdrawiam:)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ula2471

Brakuje Wam motywacji ,zapraszam po wizycie u mnie  napewno bedzie ;)

Jak tez i wskazowki zywieniowe o ktorych nie kazdy wie a sa podstawa !!!

Dieta to nie glodowka !!!!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ula2471

Czesc dziewczyny.Postanowilam odswiezyc temat.Chce wam zaproponowac innowacyjna diete,ktora jest na rynku od jakichs 2 lat.Rewelacja.Dieta trwa 28 dni.Mozna zgubic nawet 12 kg.Ja osobiscie stracilam 9.Wlasciwie jest to program zywieniowy,ktorego skutkiem ubocznym jest utrata wagi.Jesli chcecie dowiedziec sie wszystkiego na ten temat,zapraszam na prezentacje do Baru Zagloba av.Gustave Latinis 272(Schaerbeek),25 sierpnia o 20-tejWstep wolny.Naprawde warto.Ten program nie tylko odchudza,ale tez "naprawia" organizm.Zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×