Skocz do zawartości
Belgia.net

Rekomendowane odpowiedzi

abdank

witam dziewczyny a nie wiecie ile mniej wiecej i jak wyliczają te wakacyjne ja w tamtym roku pracowałam tylko 2 tyg to za te  2 tyg mi tylko zapłacą tak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wierti

Jestem zatrudniony na kontakcie stałym także może jakaś konkretna nazwa tego dokumentu czy po prostu C3 i 2A ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

witam dziewczyny a nie wiecie ile mniej wiecej i jak wyliczają te wakacyjne ja w tamtym roku pracowałam tylko 2 tyg to za te  2 tyg mi tylko zapłacą tak?

jesli miales ciaglosc kontraktu z 2012 i te dwa tygodnie to poczatek 2013 roku to dostaniesz te pieniazki 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pioter77

Mam taką sprawę. Koleżanka w 2013 wypracowala 5 dni urlopu i pewną kwotę. Od mniej więcej lipca 2013 nie pracuje i przebywa w Polsce ( nie wymeldowała się z Belgii). Wydaje mi się że gdzieś na starym forum czytałem, że jeśli nie wykorzysta się urlopu to bedzie trzeba zwrócić wakacyjne pieniądze. Prawda, nie prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

a czy zwolnienie ( bylam w ciazy)+ macierzynski wlicza sie w wakacyjne?w tamtym roku pracowalam tylko 3 m-ce

Ja tez pracowalam w zeszlym roku do 7go marca, pozniej 8tyg zwolnienia macirzynski i wychowawczy i dostalam wakacyjne wczoraj. Nie 100% ale zawsze cos.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thstomek

Witam, ja mam takie pytanko..  jezeli w roku 2013 pracowalam listopad i grudzien to dostane wakacyjne w tym roku? i ciekawe ile? z gory dzieki za odpowiedz

 

 

Paula

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thstomek

 

Witam, ja mam takie pytanko..  jezeli w roku 2013 pracowalam listopad i grudzien to dostane wakacyjne w tym roku? i ciekawe ile? z gory dzieki za odpowiedz

 

 

Paula

tak , dostaniesz wakacyjne w tym roku .

 

Ok dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
thstomek

 

 

 

Witam, ja mam takie pytanko..  jezeli w roku 2013 pracowalam listopad i grudzien to dostane wakacyjne w tym roku? i ciekawe ile? z gory dzieki za odpowiedz

 

 

Paula

tak , dostaniesz wakacyjne w tym roku .

 

Ok dzieki za odpowiedz i pozdrawiam ;)

 

jeszcze jedno pytanko , to twoje pierwsze wakacyjne ? no i czy dostalas papier od nich z podaniem numeru konta

 

tak pierwszy.. i dostaam karteczke i wyslalam z numerem konta wiec powinnam dostac..
Edytowane przez thstomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MonaMii

Witam,doczytałam się(mam nadzieje że dobrze) że za okres kiedy jestem na macierzyńskim należy się wakacyjne,a czy ktoś się orientuje czy okres kiedy jestem na wychowawczym też się wlicza do wakacyjnego?

Edytowane przez MonaMii

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kokardka

Jestem zatrudniony na kontakcie stałym także może jakaś konkretna nazwa tego dokumentu czy po prostu C3 i 2A ?

to jest jeden dokument nazywa się konkretnie C3.2a 

tak naprawdę to pracodawca sam powinien cie o tym poinformowac i wydać ten dokument. potem musisz go zlożyć w związkach zawodowych. 

Edytowane przez kokardka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pologne2016

Witam.

Czy ktoś orientuje się kiedy pracownicy Titre Service będą mieli wypłacone wakacyjne? Niestety nie posiadam czytnika ID więc nie mogę sprawdzić.

Dziękuję za odpowiedź

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adema

Brukselka roznie jest wyplacane. Znajoma z tego samego biura juz dostala pieniadze a ja dopiero dostane 26czerwca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
m0n1k2

Mam problem. Otóż jestem w Belgii od czerwca 2013 i w tym roku dostałam papiery pierwszy raz na wakacyjne, uzupełniłam je i odesłałam, oni znów mi wysłali kartkę z prośbą o potwierdzenie atentyczności mojego konta poprzez podpis z banku. I dalej cisza... koleżanka jest w tej samej sytuacji i dostała jeszcze 2 kolejne listy z kwotą jaką dostanie. Wiem, że pieniądze te wypłacane są do końca czerwca. Czy ktoś mógłby mi poradzić gdzie muszę się z tym zgłosić i jak to rozwiązać, aby nie przepadły mi te pieniądze? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
m0n1k2

Jesli odeslalas te dokumenty to czekaj cierpliwie - jest jeszcze czas.

Ciężko z tą cierpliwością, bo to ostatni tydzień czerwca, a za tydzień jadę do Polski na wakacje. Myślę, że ten mój drugi list mógł się zgubić w drodze, bo to dziwne, że wysyłałyśmy z koleżanką tego samego dnia, mamy ten sam adres zamieszkania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Oni mają swój wewnętrzny harmonogram i się tego trzymają. Ja co roku mam wpłacane 18 czerwca i tak jest.Czasami dostane już pieniądze a dopiero potem dochodzi list z informacją o wysokości wakacyjnego. Na pewno Ci nie przepadną a jak masz kartę bankomatową przecież i w PL możesz dysponować pieniążkami na koncie tutejszym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bruxelle

 

Jesli odeslalas te dokumenty to czekaj cierpliwie - jest jeszcze czas.

Ciężko z tą cierpliwością, bo to ostatni tydzień czerwca, a za tydzień jadę do Polski na wakacje. Myślę, że ten mój drugi list mógł się zgubić w drodze, bo to dziwne, że wysyłałyśmy z koleżanką tego samego dnia, mamy ten sam adres zamieszkania.

 

dostaję zwykle 28-30 czerwiec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×