Skocz do zawartości
Belgia.net

urząd miasta problemy z pozwoleniem na prace i dowodem osob

Rekomendowane odpowiedzi

daras28

witam wszystkich moze mi ktos pomoże mieszkam w gminie kortemark(west flandren) i moje pytanie brzmi co moge zrobic jesli nic nie moge zalatwic w urzedzie gminy . siedza tam dwie wredne babki ktore jak juz mnie widza to nie wstawaja z mijsca , pracuje w belgi od 8 miesiecy i skonczylo mi sie pozwolenie na prace oraz chcialbym juz belgijskie ID a ona twierdzi ze musi czekac za decyzja z brukseli ktora idzie juz 2 miesiace i nadal nie doszła proszę o pomoc w tej sprawie mam prace i moja dziewczyna tez  ,pracujemy codziennie a ona ma problemy aby nas zarejestrowac i dac pozwolenie na prace..przeciez to absurd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daras28

moze ktos posiada numer do jakiejs osoby która pomaga w zalatwieniu formalnosci za oplata lub wie gdzie isc aby oczekiwac pomocy proszę o pomoc..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Iwcia

witam wszystkich moze mi ktos pomoże mieszkam w gminie kortemark(west flandren) i moje pytanie brzmi co moge zrobic jesli nic nie moge zalatwic w urzedzie gminy . siedza tam dwie wredne babki ktore jak juz mnie widza to nie wstawaja z mijsca , pracuje w belgi od 8 miesiecy i skonczylo mi sie pozwolenie na prace oraz chcialbym juz belgijskie ID a ona twierdzi ze musi czekac za decyzja z brukseli ktora idzie juz 2 miesiace i nadal nie doszła proszę o pomoc w tej sprawie mam prace i moja dziewczyna tez  ,pracujemy codziennie a ona ma problemy aby nas zarejestrowac i dac pozwolenie na prace..przeciez to absurd.

Skonczylo Ci sie pozwolenie na prace?!!! Od 2009 roku Polacy nie potrzebuja zadnego pozwolenia! Nic z tego co piszesz nie rozumiem!... :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

raczej skończyło się pozwolenie na pobyt, na starym forum pisali, że zmieniły się przepisy i na ID czeka się nawet 6miesięcy, więc jeśli Panie mówią, że nie doszło z Bxl to widocznie tak jest

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

A moze poszukaj kogos kto zna dobrze jezyk z twoich okolic i dz tam osobiscie, bo byc moze tu masz problemy komunikacyjne i stad ten problem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
leonek324

teraz  na karte ID czeka sie 6 miesiecy. jezeli pracujesz i masz gdzie  mieszkac to jest wszystko ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×