Skocz do zawartości
Belgia.net

Darmowy Staż

Rekomendowane odpowiedzi

bubabaluba

czy darmowy, 6 tygodniowy staż (z polecenia VDAB, ale nie IBO kontrakt) w firmie X będzie mi się wliczał do ogólnego stażu pracy jeżeli zostanę po stażu w tej firmie zatrudniona? Chodzi mi o wszelkie urlopy i premie. Kontrakt mam podpisany na linii VDAB-firma-ja.

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

HHHMMM moja kolezanka Gruzinka zrobila wszelkie staze administracyjne po kursach w VDAB. Pozniej obiecywali jej prace i..... nikt z jej grupy takiej nie otrzymal.Za to wielu z tych kursow pracuje teraz w LIDLU i sobie chwala ze wogole maja prace

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bubabaluba

Ola, nie o to pytałam, pytałam czy taki bezpłatny staż wliczany jest do ogólnego stażu pracy, bo jak nie patrzeć jest to 6 tygodni pracy za darmo, mogłoby sie to przynajmniej wliczać do urlopu :P co do kursów - wiesz, nie tylko administracyjne istnieją i to też zależy czy mówimy o językowym kursie dla kogoś, kto studiował administrację w swoim kraju czy o normalnym kursie dla kogoś, kto chce się przebranżowić. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

Ola, nie o to pytałam, pytałam czy taki bezpłatny staż wliczany jest do ogólnego stażu pracy, bo jak nie patrzeć jest to 6 tygodni pracy za darmo, mogłoby sie to przynajmniej wliczać do urlopu :P co do kursów - wiesz, nie tylko administracyjne istnieją i to też zależy czy mówimy o językowym kursie dla kogoś, kto studiował administrację w swoim kraju czy o normalnym kursie dla kogoś, kto chce się przebranżowić. 

Halo,staze bezplatne nie wliczaja sie do stazu pracy,do zadnych swiadczen.choc odbywalam 6 tygodniowy staz w przedszkolu /ecole maternelle/i jesli byly krotkie wakacje i dni swiateczne to je mialam wolne ,bo cala firma miala wolne;moja kolezanka miala staz jako mlodsza ksiegowa i jak cala firma miala wolne to ona tez,szef z wlasnej inicjatywy dal jej mala premie noworoczna/ale to zalezne bylo od szefa/.tyle mojej wiedzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×