Skocz do zawartości
Kasia258

Numer Rijksregisternummer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie może ktoś mi pomoże...Może znajdzie się jakiś dobry Aniołek:)

Potrzebuje wyrobić ten numer,do pracy...i moje pytanie brzmi gdzie mam się udać.Dzisiaj byłam w Gminie i pani wystawiła mi Bijlage 19 i powiedziała,że przyjdzie do mnie Policjant i mam czekać i póżniej wrócić do niej..Ale zapomniałam się zapytać o mój numer do pracy.Może ktoś mi coś doradzić i co to jest Bijlage 19 ...Szukałam na forum ale nigdzie nic nie ma proszę mi pomóc.

Bardzo dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej Kasia

Ja 2 tygodnie temu wyrabiałam te dokumenty. W gminie na pewno dostałaś dokument ONTVANGSTBEWIJS i tam już masz ten numer przy Twoim nazwisku. Odnośnie BIJLAGE  19 ja dostałam od ręki bo jestem na utrzymaniu męża, a u Ciebie pewnie będzie tak, że musisz donieść kontrakt ale nie chcę wprowadzać w błąd albo też dostajesz od ręki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hej Kasia

Ja 2 tygodnie temu wyrabiałam te dokumenty. W gminie na pewno dostałaś dokument ONTVANGSTBEWIJS i tam już masz ten numer przy Twoim nazwisku. Odnośnie BIJLAGE  19 ja dostałam od ręki bo jestem na utrzymaniu męża, a u Ciebie pewnie będzie tak, że musisz donieść kontrakt ale nie chcę wprowadzać w błąd albo też dostajesz od ręki.

tak zgadza sie na bijlage jest ten numer to odpowiednik naszego polskiego peselu,zaczyna sie od roku twego ur,miesic i dzien a potem reszta 5 cyfer

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta