Skocz do zawartości
Belgia.net

Pesel Dla Dziecka

Rekomendowane odpowiedzi

dawid123

Mam pytanie chcac dostqc pesel dziecka w polsce czy potrzebny jest paszport? Dodaje ze dziecko urodzilo sie w Bxl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aga4

Aby otrzymać paszport trzeba mieć PESEl,wiec żeby starac się o PESEL nie potrzeba paszportu a tylko Akt urodzenia ....Aby przewieźć dziecko z Belgii do Polski trzeba mieć paszport lub dowod osoobisty....można ryzykować i nie mieć tych dokumentów jadac samochodem,ale już lecąc samolotem dziecko musi mieć dokument tozsamosci...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

pesel,,,,, mojej corce automatycznie nadano pesel przy wyrobieniu paszportu,, najpierw tymczasowy 6 miesiecy waznosc,,, a pozniej 6 letni,,,, przy tymczasowym nie nadaja dopierp przy 6 letnim,,, ja zlozylam o dwa paszporty jednoczesnie  roznica tygodnia byla miedzy jednym a drugim,,,, fakt jest taki ze jak sie sklada o dwa jednoczesnie to skraca sie czas waznosci tego tymczasowego z 6 miesiecy na  1 miesiac,,, bo zaraz jest ten drugi do odbioru,,,lub zlozyc tylko o czasowy  i jechac lub leciec do pl i tam wyrobic ,,,,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
barbara30

pesel,,,,, mojej corce automatycznie nadano pesel przy wyrobieniu paszportu,, najpierw tymczasowy 6 miesiecy waznosc,,, a pozniej 6 letni,,,, przy tymczasowym nie nadaja dopierp przy 6 letnim,,, ja zlozylam o dwa paszporty jednoczesnie  roznica tygodnia byla miedzy jednym a drugim,,,, fakt jest taki ze jak sie sklada o dwa jednoczesnie to skraca sie czas waznosci tego tymczasowego z 6 miesiecy na  1 miesiac,,, bo zaraz jest ten drugi do odbioru,,,lub zlozyc tylko o czasowy  i jechac lub leciec do pl i tam wyrobic ,,,,

6 letni paszport ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×