Skocz do zawartości
Belgia.net

przegląd samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz89

Witam
Musze zrobić przegląd majac polskie blachy, jak wyczytałem nie ma z tym problemu, ale z drugiej strony piszecie ze dostaje 'papier' a nie pieczatke do dowodu. Jak to wygląda w praktyce i czy w PL mogę się tym spokojnie bronic?
I druga rzecz: jakie sprzęty sa wymagane w aucie? Gasnica, trojkat...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Witam

Musze zrobić przegląd majac polskie blachy, jak wyczytałem nie ma z tym problemu, ale z drugiej strony piszecie ze dostaje 'papier' a nie pieczatke do dowodu. Jak to wygląda w praktyce i czy w PL mogę się tym spokojnie bronic?

I druga rzecz: jakie sprzęty sa wymagane w aucie? Gasnica, trojkat...?

Kto Panu TAKICH BZDUR naopowiadal, ze majac obca rejstracje zrobia tu przeglad?????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mateusz89

Czy to znaczy ze musze jechać do Polski żeby mieć wazny przegląd?!
Blach nie zmieniam bo jestem tu raczej tymczasowo, ale akurat waznosc konczy się w sierpniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Czy to znaczy ze musze jechać do Polski żeby mieć wazny przegląd?!

Blach nie zmieniam bo jestem tu raczej tymczasowo, ale akurat waznosc konczy się w sierpniu.

Tak musi Pan pojechac do Polski i zrobic badanie w pierwszej SKP. Poniewaz rejonizacji juz nie ma to wystarczy zrobic go zaraz po przekroczeniu granicy. Niech Pan nie da sie rowniez naciagnac na to ze ktos zaoferuje wbitke do dowodu - ostatnimi czasy polska Policja zaostrzyla kontrole ¨lewych¨ przegladow. W dowodzie rejstracyjnym musi byc rowniez imienna pieczatka diagnosty, a w ksiedze SKP musi byc odpowiednia adnotacja o dokonanym przegladzie. Jesli kiedykolwiek udowodnionoby Panu, ze zrobiono ¨lewy¨przeglad to cala odpowiedzialnosc ponosi Pan. A z tego co wiem kary sa bardzo dotkliwe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mateusz89

Dziekuje bardzo :)
Zdecydowanie wole zaplcic za paliwo i podróż niż placic wszelkie kary czy stracic dowod.
Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×