Skocz do zawartości
goscinnie

Problemy Z Sasiadami

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Dzwonic Na sos .numer Znajdziecie W Internecie na belgijsich To jest anonimowe.podac Adres .tylko Jak patologia Imprezuje.SOS......?.belgia .on szybko Zrobiom Pozadek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 22.03.2014 o 13:15, goscinnie napisał:

Dziekuje za zainteresowanie problemem , wole nie ryzykowac z wzywaniem policji , bo nie wiem co im moze strzlic potem do glowy , nie znam ich za dobrze , tylko dzien dobry na klatce jak sie czasami spodkamy .Karteczka tez nic nie dala ,zadnej reakcji , poprostu olali to , albo nas bo wiedza ze polacy to moga robic co chca.Jakos musze wytrzymac jeszcze z pol roku i wtedy moge sie przeprowadzic . A powiedzcie mi jak juz bede sie wyprowadzac i jesli wlasciciel zapyta sie dlaczego sie przeprowadzamy ,to moge powiedziec ze z powodu sasiadow? ktos tu napisal ze mam powiedziec wlascicielowi ,a moja sasiadka muwi ze takich rzeczy nie muwi sie wlascicielowi bo to jest moj problem a nie jego .

No nie wiem czy to tylko ploblem lokatorow. Ja mialem to samo ,tym bardziej ze sufit z betonu i przenosi wszystko jak diabli ,pierwsze co zrobilem poszedlem do sasiadow ,nic to nie pomoglo ,po jakims czasie zglosilem wlascicielowi ze nie da sie egzystowac w tych warunkach normalnie ! Przyjechal na drugi dzien ,pochodzil po wszystkich lokatorach (budynek ma 4 pietra) i jak na razie (2 miesiac ) po 22 jest w miare cicho ,. Nie wiem jakich uzyl argumentow ,ale 80% jekow i wrzaskow ucichlo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta