katrin

Wyplata Za Urlop Wychowawczy

16 postów w tym temacie

Witam.

W tym roku pierwszy raz zglosilam sie na urlop wychowawczy na miesiac czasu.papiery wypelnione wszystko ok .dostalam list ze do 11 sierpnia po przebytym urlopie wplaca mi stosownie do moich zarobkow rzecz jasna ponad 500e jednak dostalam tylko polowe z tego?? Dlaczego czy ktos sie.orientuje.??

oni wyliczaja twoje zarobki z ostatnich 3 miesiecy,,,, ja przy zarobku 110 dostawalam cos 550 e miesiecznie,,

Mi wyliczyli ponad 500e..nierozumiem w takim razie..

Byc moze zaplacili ci za pierwsze 2 tygodnie, a za 2 nastepne wyplaca pozniej.

Tak bylam caly miesiac kalendarzowy..byc moze druga polowe wyplaca na koniec miesiaca..

a moze wlasnie za 2 tyg ci zaplacili, ja tak mialam bo u mnie zaczynal sie od polwy m-ca

witam 

mogły ktos mi poda( strone na ktorej znajde papiery na wy(howaw(zy 

bylas na wychowawczym  jeden mieciac czy 2  tygodnie jednego miesiaca i  reszte drugiego?

Witam,

Czy mógłby mnie ktoś pokierować, jakie kroki powinnam podjąć, aby uzyskać urlop wychowawczy? Co, gdzie, po jakim czasie się należy, czy każdemu, jak długo się czeka na taki urlop itp. Będę wdzięczna za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Witam, wziąłem w tym roku drugi miesiąc urlopu na dziecko w poprzednim roku wziąłem pierwszy miesiąc z trzech.

W poprzednim roku zapłacili mi około 700 euro za miesiąc teraz tylko 300 czy to normalne że tak duże różnice są miedzy miesiącami??

Jeśli tak to za 3 miesiąc jeśli wezmę pewno dostanę 150 euro ??:(

Pracuje legalnie na pełny etat na umowę na czas nieokreślony.

Kwota za wychowawczy przy calym etacie to ok 700e. Moze brala go Pani w polowie jednego miesiaca i w polowie drugiego. Pozatym po zlozeniu wniosku o wychowawczy powinna dostac Pani decyzje i w niej jest napisane ile beda placic.

witam, jak wygląda kwestia urlopu wychowawczego, chodzi mi o to czy nadal miesiąc urlopu naliczany jest od dochodów czy jest to już kwota stała, podobno coś ponad 700 euro?

Witam,a jak długo czeka się na wypłatę pieniędzy za urlop wychowawczy?Czy jest to od czegoś zależne? 

Najpierw musi Pani dostac decyzje , ze przyznaja ten urlop. Najprawdopodobniej dostanie Pani pieniadze  pod koniec miesiaca lub na poczatku grudnia? Kiedy skladala Pani wniosek?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się