Skocz do zawartości
Justi

Zgubiony Kod Pin Od Karty Id

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

idz do urzedu gminy, zglos, dadza ci go

tylko w niektorych urzedach jest to platne, w innych gratis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kiedyś w niewiedzy, robiąc porządki w papierach wyrzuciłam piny :P  Idź na komunę i zgłoś to. Mi przyszły pocztą,trzeba je potem aktywować o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja kiedyś w niewiedzy, robiąc porządki w papierach wyrzuciłam piny :P  Idź na komunę i zgłoś to. Mi przyszły pocztą,trzeba je potem aktywować o ile dobrze pamiętam.

Bardzo dziekuje za odpowiedz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące pinu i puku, który otrzymuje się przy pierwszym zameldowaniu. 

W Belgii mieszkam 2 lata, niedawno przyszło mi się przeprowadzić z  Roeselare do Pittem i niestety w trakcie przeprowadzki zapodziałam gdzieś pin i puk, który podaje się przy przemeldowaniu.

Moje pytania są następujace, gdzie powinnam się udać? Do urzędu w Roeselare czy do Pittem? Czy trzeba przy tym wyrabiać nowy dowód? (bo ktoś tak zasugerował) Jak długo trwa otrzymanie nowych kodów?

Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla zainteresowanych:

Poszłam do gminy w Pittem, gdzie pani poinstruowała mnie, że zawiadomi gmine z mojego poprzedniego miejsca zamieszkania o zgubionym PINie. Po jakimś tygodniu dostałam list z urzędu z Roeselare musiałam udać się (z listem) tam do urzędu. Sprawa zajęła mi 3 minuty, zmieniłam PIN, nic płaciłam i po krzyku. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta