Skocz do zawartości
Belgia.net

Jak NIE przerejestrować auta

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik_22

Witam. Czy jest jakiś sposób żeby nie przerejstrowywac auta? Mam 3.5L benzynę z gazem wiec trochę to będzie kosztować. Nie mam aż tak pewnej pracy żeby się na to zdecydować. Samochód jeździ 13 km dziennie po mieście. Nie mam jeszcze meldunku. Ostatnio miałem sytuacje gdy wsiadałem do auta podszedł sąsiad (z Rumunii) i powiedział ze policja pytała się o auto, czy to jego, czy zna właściciela, dlaczego nie przerejestrowane). Wiem wiem, zarabiasz w euro to płac - z tym ze za tydzień mogę się dowiedzieć zewracam do Pl. Samochód mam na siebie - może go zarejestrować na kogoś innego, mam tez możliwość zarejestrować go na firmę siostry w Pl. Jakieś pomysły? Rady?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dawid92

Nie ma sposobu. Kilka razy zobaczą auto i za którymś razem odholują a wtedy zaczynają sie koszta. Często niszczą także tabl. rejestracyjne wiec same kłopoty. Gdybyś był zameldowany to masz 3 miesiace na przerejestrowanie ale i to nie gwarantuje że nie zrobią tego przypadkowo wcześniej, a gdy przychodzi co do czego to policja umywa ręce i radz sobie sam. Idz do dzielnicowego. Wyjasnij sprawę i sytuacje to może dadzą ci chwilę spokoju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×