Skocz do zawartości
Belgia.net

Potrzebuje dobrego adwokata w Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

Marco0908

Moi drodzy.

Potrzebuję rzetelnego i kompetentnego adwokata na terenie Belgii. Mieszkam w Polsce i dysponuję wyrokiem polskiego Sądu zasądzającym alimenty od osoby zamieszkałej w Belgii uchylającej się od obowiązku alimentacyjnego. Od wielu lat próbuję wyegzekwować zaległe oraz bieżące alimenty za pośrednictwem Sądu Okręgowego w Polsce pośredniczącym między mną a belgijskim organem . Mam wyznaczonego adwokata z urzędu na terenie Belgii,który od lat nic nie robi w mojej sprawie mimo ,że ma wszystkie potrzebne dokumenty , wystarczy tylko złożyć wniosek do komornika o wszczęcie egzekucji. Adwokat odpowiada raz na jakiś czas zdawkowo w dalszym ciągu nie podejmując żadnych działań. Mimo interwencji polskiego Sądu Okręgowego i organu belgijskiego nawet do szefa biura pomocy prawnej w Dendermonde w którym pracuje wyznaczony adwokat brak efektów. Ani adwokat ani szef biura pomocy prawnej nie odpowiadają. Zacząłem już wątpić,że w ten sposób wyegzekwuje alimenty. W związku z tym wpadłem na pomysł aby znaleźć prawnika z wyboru na terenie Belgii, jestem w stanie zapłacić tyle ile będzie trzeba ale potrzebuje kogoś rzetelnego kto skierowalby sprawę do komornika w Belgii. Dłużnik mieszka we Flandrii, jego adres jest znany , posiada też majątek i dochody z których może być przeprowadzona egzekucja .Jedyny problem to popchnąć to do przodu . Mieszkając w Polsce kompletnie nie znam prawa belgijskiego. Czy poleci mi ktoś kompetentną osobę ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KamilR86

Pobierz ze strony gazetka.be bierząca gazetkę która ukazuje się raz na miesiąc. Znajdziesz tam numery telefonów Do polskich adwokatów, ewentualnie skontaktuj się z polskim konsulem  aby mógł  ewentualnie Ci ktoś polecić. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lokeren

Czy poleci mi ktoś kompetentną osobę ? 

Policja Belgijska

Jak masz tlumaczenie wyroku to zglos dokumenty policji w PoLsce, ktora powinna przeslac dokumenty policji W Belgii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×