Skocz do zawartości
Belgia.net

Mandaty

Rekomendowane odpowiedzi

Kate29

Hej. Pożyczyłam koleżance samochód.  Była nim w Belgii ponad miesiąc. Przyszły mandaty chyba z fotoradaru. Niestety nie ma tam np żadnego formularza który moge wypełnić,  ze to nie ja kierowałam. Gdzie się zgłosić? Jeżeli nie zostaną zapłacone komornik może wsiąść na wypłatę? Proszę o pomoc 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Skontaktować się z koleżanka niech pokryje koszty - radze nie zwlekać, bo kiedyś mojemu znajomemu z 60E zrobiło się 2400PLN

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kate29

To najprostsze i najlepsze rozwiązanie.  Ale niestety brak kontaktu z nią.  Dobrze,  ze samochód chociaż odzyskalam.  Nie zapłacę tego ja. Ona tez. W Polsce wiadomo przychodzi formularz.  Wskazujesz kto jechał i tyle. A tu nic nie ma.  

Edytowane przez Kate29
Błąd ortograficzny

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Tak siądzie komornik ale pierwsze będę upomnienia do zapłaty i tak będzie wszystko napisane ile doliczają i kiedy dadzą ci komornika , jeżeli to mały mandat to lepiej zapłać go i będziesz mieć po problemie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kate29

Niestety nie male. I kilka ich. Chodzi mi o to gdzie zgłosić ze to nie ja kierowałam. Ze nawet tam nigdy nie byłam 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vino

Tutaj tez jest formularz , gdzie możesz zaznaczyć ze jechał ktoś i tam podajesz jego dane , dziwne ze tego nie ma , chyba ze to mandat za coś innego … 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kate29

Właśnie nie ma. Nie wiem jak tu zdjęcie dodać.  Jest tylko kwota. Gdzie i kiedy o której godzinie. Napisałam maila na jakiś adres tam podany ale cisza . Może isc do prawnika ? Chodzi mi o to za kogo pośrednictwem to zrobić 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×