Skocz do zawartości
Belgia.net

Rozliczenie roczne Electrabel

Rekomendowane odpowiedzi

radwach

Witam, mam problem z Electrablem, 3 lata temu płaciłam miesięcznie 200 euro, po czym przy rozliczeniu wyszło że mam nadpłatę w wysokości 1300 euro no i zmniejszyli mi rachunki na 80 euro. Przy następnym rozliczeniu wyszło ze mam niedopłatę ok 100 euro i podnieśli rachunek na 110 euro.

W marcu 2017 roku wypowiedziałam umowę, a oni mi następnie podsumowali że tą akurat nadpłatę co miałam 2 lata wcześniej (1300 euro), to że ja mam im z powrotem ją zwrócić. I do tej pory mi wypisują żeby zapłacić.

Czy może ktoś z Was miał podobną sytuację, ponieważ to niemożliwe żebym miała tyle do zapłaty...bo pracując codziennie po 9 godzin wątpię żeby ogółem 3 osoby naciągnęły miesięcznie za 200 euro prądu..

Czy wie ktoś z Was, gdzie mogę się zwrócić o pomoc , gdyż z nimi nie ma co gadać, bo oni swoje ja swoje, i podobno oddali już sprawę do prawników...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
radwach

Kontrakt podpisałam w 2012 roku i on się przedłużał automatycznie, w 2017 roku w lutym go wypowiedziałam i zaczęły się ich roszczenia o zwrot z przed 2 lat.

Edytowane przez radwach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×