Skocz do zawartości
bartoszCezary

Prezent na Święta od biura ts

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie prezentów na Święta czyli bonów czy czekoladek. Każdego roku dostawałam bon o wartości 20 euro, niestety w tym roku nie dostałam nic dlatego chciałabym spytać jak jest w waszych biurach Drogie Panie bo jest mi zwyczajnie przykro a wiem.  Pracuję w As Services, jeśli jest tu ktoś kto pracuje w tym biurze to prosiłabym o napisanie opinii w tym temacie lub wiadomość na priv.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest mi tym bardziej przykro, ja niestety nie dostałam nic a na dodatek miałam bardzo nieprzyjemne doświadczenie z nową pracownicą w tym biurze. Skończyło się na tym, że opuściłam to biuro z własnej woli  i jestem już  w innym. Możliwe że problem tkwił w nowej pracownicy i jej podejściu do mnie, obcinaniu wzrokiem za każdym razem i głupich docinkach, a na każde moje pytanie odpowiedzi: ''noooo'' (mnie w szkole uczono, że ''no'' to mówi się do konia, ale cóż). O tym, że czeki są dobrowolną inicjatywą biura wiem doskonale dlatego chciałam zasięgnąć informacji na forum. Tego dnia gdy powinnam dostać taki bon w biurze obecna była tylko ta nowa pracownica, która pozwoliła sobie na naprawdę dużo wobec mnie, sugerując nawet że nie ma mojego rozliczenia za pierwszą połowę miesiąca i moich czeków również- tam trzeba rozliczać sie 2 razy w miesiącu. Niestety nie było szefowej a kablem nie jestem i nie będę się skarżyć, opuściłam to biuro i nie polecam go nikomu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta