Skocz do zawartości
Belgia.net

Multicooker

Rekomendowane odpowiedzi

kajek

Hej dziewczyny :) Czy któraś z Was może miała kiedyś do czynienia z tym urządzeniem? Zastanawiam się czy sobie nie sprawić ponieważ z tego co czytam może być to dość fajne urządzenie.

I jak jest z energooszczędnością? Czy jest to praktyczne? Czy lepiej będzie jednak zainwestować w coś innego rodzaju? 

Podoba mi się ten Phillips:

http://najtaniej.co/produkt/roboty-kuchenne/philips-hd-3037.html

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Sama musisz sobie odpowiedziec na podstawowe pytanie - jak czesto bedziesz z niego korzystac?

Czy Ty i Twoja rodzina lubicie tego rodzaju dania?

Czy masz miejsce w kuchni, zeby go przechowywac?

Itd ;)

Tez sie nad tym zastanawialam jak sie pojawily reklamy, ale doszlam do wniosku, ze dla nas to strata kasy i to samo mozna zrobic w tym co juz mam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szyshak

Z tego co widzę ten Multicooker ma tylko jedna dużą misę. Brak mu natomiast rusztu do wypieczenia np. prostokątnej pizzy czy całych ryb. Ogólnie z tego filmu to taka mielonka wychodzi. Nie mówię nie, ale my osobiście używamy poniższego sprzętu i jesteśmy mega zadowoleni (waga leci w dół, aż miło, dzięki pieczeniu, a nie smażelinie w głębokim oleju). Jedyne co mogłem zarzucić temu wynalazkowi to uszkodzenie timera czasu dla piekarnika (nie ma też co narzekać - to rzecz mechaniczna, więc ma prawo się zepsuć), ale zostało to naprawione w ramach gwarancji, także wszystko gra i buczy. Reasumując - chcesz chleb? Proszę bardzo. Wrzuć składniki i wróć za jakiś czas, a będzie gotowe. Chcesz eleganckiego łososia czy pstrąga pieczonego w folii? Nic prostszego. Film poniżej wszystko wyjaśnia. Powodzenia w dokonaniu wyboru!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×