Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Piekuta

grzyby

7 postów w tym temacie

Czy ktos byl w Belgii na grzybach w tym roku? Sa czy jeszcze nie ma ?

W Ardenach sa grzyby , wczoraj uzbieralam sporo kurek ; kilka podgrzybkow i kilka borowikow. Lasy w Ardenach maja przepiekne poszycie z mchu; jednach grzyby nie posiadaja  zapachu i smaku jak nasze w Polsce.Najbardziej widoczne jest to na przykladzie kurek , ktore u nas w Polsce maja ostry zapach i smak a te tutaj sa sliczne, dorodne ale bez charakterystycznego smaku.Pozdrawiam wszystkich grzybiarzy i przypominam ze nie wszedzie mozna zbierac grzyby w Belgii:papa:

Dziekuje bardzo za info i pozdrawiam.

23 godziny temu, alicia napisał:

W Ardenach sa grzyby , wczoraj uzbieralam sporo kurek ; kilka podgrzybkow i kilka borowikow. Lasy w Ardenach maja przepiekne poszycie z mchu; jednach grzyby nie posiadaja  zapachu i smaku jak nasze w Polsce.Najbardziej widoczne jest to na przykladzie kurek , ktore u nas w Polsce maja ostry zapach i smak a te tutaj sa sliczne, dorodne ale bez charakterystycznego smaku.Pozdrawiam wszystkich grzybiarzy i przypominam ze nie wszedzie mozna zbierac grzyby w Belgii:papa:

Witam ,podpisuje sie pod komentarz wyzej......Ale radocha jest po udanym grzybkobraniu :)

Dzien dobry ,a gdzie w Ardenach dokladniej ,ja zawsze chodze w te same miejsca ,moze mi ktos podpowie konkretniej:papa:,dziekuje

Ja zbieram w lasach w poblizu Herbeumont  i Saint Cecile.

to troche daleko ,odwiedze swoje stare miejsca ale dziekuje 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0