Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy orientuje się ktoś  czy jeśli maz jest na liście dłużników  czy jest szansa ze żona może dostać  pożyczkę  nie duża    pilne 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 minut temu, ulapogo napisał:

Tak ale jeśli ja nie miałam nigdy problemu z płatnościami czy żadnych zadłużen to tez jest problem? 

Ich nie interesuje że płacisz bez opóźnienia, nawet sprawdza cie ze masz mandaty nie zapłacone, wszystko , miałem taki przypadek 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja rozumiem tylko ze ja nigdy z niczym nie miałam problemu opuznienie nic  tylko maz jest za nie spłacenia karty ja nigdy nic nie brałam i nigdy nie miałam nic nie zaplaconego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Przed chwilą, ulapogo napisał:

I zastanawia mnie czy moge dostać ja pożyczkę  wiem ze maz potrzebny ale czy to może być duży problem

Jeżeli na samą siebie to na męża nie patrzą się;) więc powinnaś dostać bez problemu jeżeli masz wystarczające zarobki :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak czy  siak dziękuję  za  jakolkolwiek  odp i poświecony czas Pozdrawiam  to jest głupie kartę dla meza dali bez mojej wiedzy a jak ja chce żeby wyjść na prostą to mam problem przez męża  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja mam też pytanie odnośnie kredytu,ponieważ chce wziąć mały Kredyt, mam stały kontrakt a żona dopiero niedawno zaczęła pracę, mam telefon na raty ale ostatnia do zapłacenia jeszcze została więc jaką jest szansa na otrzymanie tego kredytu? Umówiony jestem dopiero za kilka dni do banku 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta