Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
outbreakz

Gdzie szukać prywatnych ogłoszeń o wynajem mieszkania?

3 posty w tym temacie

Dzień dobry.

Na szybko muszę wynająć mieszkanie w okolicach Sint-Katelijne-Waver.

Miałem już dograne mieszkanie w Mechelen przez biuro nieruchomości, ale właściciel mieszkania zażądał spotkania z właścicielem byłego mieszkania, co jest fizycznie niemożliwe. W tej chwili chciałbym coś znaleźć na szybko, najlepiej prywatnie, omijając biura nieruchomości. Jakie są najlepsze sposoby na znalezienie takiego mieszkania? Osobiście napisałem kilka postów na dwóch grupach na fb. Gdzie szukać? Na 2dehands świeci pustkami.

Tu jest Belgia i ludzie mają inne podejście do wynajmu swoich lokali względem tego co ma miejsce w Polsce. Zresztą podobna sytuacja ma miejsce w przypadku sprzedaży samochodów gdzie większość ludzi oddaje stare auto do ASO w ramach rozliczenia przy zakupie nowego pojazdu albo zbywaj je bezpośrednio handlarzom. Bezproblemowy wynajem mieszkania i to niejednokrotnie jeszcze umeblowanego  po remoncie to nie taka prosta sprawa; kastingi, telefony do pracodawców z zapytaniem jak długo pracujesz i czy masz już umowę na stałe itd. Obawiam się że za wyjątkiem ofert od rodaków, hoteli robotniczych ewentualnie campingów czy moteli to nie uda się załatwić nic na wczoraj bez pośrednictwa biura oraz sowitej kaucji przy zapewnieniu długoterminowego wynajmu lokum. 

immoweb.be lub immovlan.be tam czasem są prywatne ogłoszenia, ale to nie znaczy wcale że nie będzie castingu, chyba że mieszkanie jest drogie i belgusy się nim nie interesują... czasem Polacy się polecają nawzajem lub zajmują mieszkania po sobie, ale nie "na szybko"

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Dodane przez IzabelaSa
      Witam , szukam godzin na terenie Brukseli jak i w okolicach , jestem osobą zmotoryzowaną także nie ma problemu z dojazdem , mówię komunikatywnie po angielsku 
    • Dodane przez Karolcia24
      Witam w piatek po pracy 22 grudnia jadę do Polski w kierunku Toruń Brodnica docelowo Działdowo. Jadę sama z dwójką dzieci i szukam osoby która ewentualnie mogła by podać picie czy jedzenie mojej młodszej córce w czasie podroży. W zamian nie chce pieniążków za podróż. Mile widziana Pani. Pozdrawiam 
    • Dodane przez dorota0
      Spójrz na zdjęcie, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną przez e-mail: [email protected]

• Dodane przez Jolka
      Jadę do Bxl 26/07/2017
      zabiore jedna lub dwie osoby
    • Dodane przez haczyk38
      Jestem elektrykiem, szukam pracy, posiadam aktualne uprawnienia SEP do i powyżej 1kV DE, ważne VCA, 30 lat doświadczenia . najlepiej (ale nie koniecznie) okolice Mechelen.. tel. 0466333529 lub e-mail [email protected]