Skocz do zawartości
Belgia.net

Przelew Z Belgii Do Polski

Rekomendowane odpowiedzi

123my

Witam.Może ktoś się orientuje czy można przelać pieniążki z belgijskiego konta(ING) na polskie konto?I jeśli można,to jak dużą prowizje pobiera bank?

tu nic a w pl bank pko bp bierze 5 zl proowizji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PIotr84

kto mi pomoże przelać pieniądze przez internet z belgijskiego konta ING na polskie 

to nic trudnego jedyne co musisz znalezc to BIC swojego banku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

kto mi pomoże przelać pieniądze przez internet z belgijskiego konta ING na polskie 

To nie jest takie trudne jak się wydaje . Wybierasz opcję nowy przelew i zamiast zwykłego wybierasz Paiement international,dalej po kolei kwota ,wybierasz kraj Polskę z listy . przed nr konta dużymi literami PL i konto w Pl ,odbiorcę i zatwierdzić i dalej postępować jak przy zwykłym przelewie czyli wprowadzać dane z czytnikiem. Jeśli przelewy będą cykliczne warto po skończeniu transakcji zapisać sobie dane i przy drugim razie wybiera się z listy odbiorcę . Powodzenia życzę  :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cinek00

Ja przelewam przez Intransfer24. Kurs jest chyba najlepszy, a na pewno duzo wyzszy niz w banku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mmagdamia

witam.mam pytanie,czy ktoś orientuje sie,ile zapłace za wysłanie 15.000 eur do niemiec,czy kwota moze nie robi różnicy?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pawelnov

Ja robię przelew z belgijskiego Ing na pl ing i idzie w 2 dni robocze i nic nie płacę. Konto mam internetowe, więc może dlatego bo w ogóle nie ma żadnych opłat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Peter1

Z Ing nic nie kosztuje to kradna polskie banki za otrzymany przelew a ile to zalezy w jakim banku masz konto w pl ja robie z ing rano to w pko  mam na drugi dzien kase  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dentowear

Jak wyślesz przez Transfer24 to nie zapłacisz nic więcej poza prowizją firmy która i tak jest dużo mniejsza niż kasa pobierana przez banki (jak wysyłasz na konto w złotówkach)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
eqick

Analizowałem różne sposoby i wyszło mi, że jedną z najkorzystniejszych opcji jest założenie konta bankowego np w Nest Banku czy mBanku (w euro) i korzystać z kantorów internetowych czy giełd walut np walutomat.

Jeżeli chodzi o aktualne oferty w Nest Banku, to można je znaleźć na http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

Zwróć uwagę, że jest to całkowicie darmowy bank.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasia190993

Witam, czy orientuje się ktoś jaki jest koszt przelewu z belgijeskiego KBC na polskie ING lub mBank? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dentowear
Dnia 19.02.2017 o 16:05, kasia190993 napisał:

Witam, czy orientuje się ktoś jaki jest koszt przelewu z belgijeskiego KBC na polskie ING lub mBank? 

Zależy jak wysyłasz

Np. Transfer24 nie pobiera żadnych opłat za przelewy z Belgii do Polski, pieniądze są do 10 minut w Polsce

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adelaar

Czy zauwarzyłeś że odpowiadasz na post który był napisany ponad 3 lata temu ?:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Dentowear
Dnia 4.05.2020 o 18:33, adelaar napisał:

Czy zauwarzyłeś że odpowiadasz na post który był napisany ponad 3 lata temu ?:)

Ah, dawno się nie logowałem, a zauważyłem powiadomienie o poście ;)

Warto jej jednak udzielić odpowiedzi na pytanie prędzej czy później - przyda się dla potomnych z podobnym problemem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×