Skocz do zawartości
kkasiaa20

przedszkole

Rekomendowane odpowiedzi

Tak- Dziecko musi miec ubezpieczenie a bez meldunku rodzicow i ubezpieczenia rodzicow go nie dostanie.

Obowiazek szkolny jest od  6 go roku zycia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nasza szkoła wymagała kopii Sis karty, czyli potwierdzenia nadania numeru i ubezpieczenia, obecnie jest to isi+ karta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam córka ma 3.5 roku , moze mi ktos wyjasnic jak wyglada sytuacjia z przedszkolem, jak to wyglada bez znajomosci jezyka dziecko odrazu idzie do przedszkola/szkoly?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jak przyjechałam do belgii 1.5 roku temu też się zastanawiałam jak to będzie z przedszkolem a wcale trudno nie było poszliśmy syna zapisać a Pani z przedszkola powiedziała ze może juz przyjść na drugi dzień i mój mały tez nie znał języka na początku się buntować ze nie chce chodzić ale teraz jak die dogaduje z dziećmi to już nie jest problem :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziecko ma obowiazek szkolny od 6 roku zycia :) przedszkole jak najbardziej i jak najszybcie wtedy dziecko szybciej sie przysosuje do nowej sytuacji :) u nas było ciezko ale teraz jest super :) Dziecko nie zna obcego jezyka dlatego podstwa nauczcie w domu czyli przedewszytkim ze chce sisiu i pic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta