Skocz do zawartości
Belgia.net

Zwolnienie lekarskie z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

lukas86

Witam! Czy ktoś z was leczył sie w Polsce na ubezpieczeniu z Belgii? Dodam, że pracuje dla agencji od 6 miesięcy, posiadam ubezpieczenie i tą kartę:) ale nie mam meldunku. Mam jeszcze inne pytanie czy w razie wydania przez lekarza zwolnienia lekarskiego będzie uznane przez ubezpieczalnie w Belgii i jak wygląda krok po kroku taka procedura?Chciałbym sobie zaplanować zabieg ale nie jestem pewnym jak to wygląda od poszewki. Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

planowane zabiegi nie sa zwracane, podobnie zwolnienie na taka okazje nie jest honorowane, ubezpiecznie dot jedynie naglych przypadkow i syt kiedy ma sie pozwolenie na wykonanie zabiegu za granica (pytaj w swojej ubezpieczalni)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukas86

Dziękuje za odpowiedź. Czyli musze ich zaskoczyć:) Znam tylko angielski a jak dzwonie dowiedzieć się coś to nikt nie zna lub nie chcą mówić. Tak czy siak to Belgia jest dziwna. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
PiotrBenet

Może to być traktowane jak informacja. Ale chyba nie można się na tej podstawie domagać wypłaty ubezpieczneia. Trzeba mieć umowę z NFZ podpisaną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×