Skocz do zawartości
Belgia.net

Transport Na Lotnisko W Charleroi

Rekomendowane odpowiedzi

czikirap

napewno ktos juz jechal - chodzi mi o dokladny, pewny opis jak sie dostac z glownej stacji w Antwerpii na lotnisko w Brukseli w Charleroi

z gory dzieki

Ola

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lilly0

Z Centrala w Antwerpii, pociągiem bezpośrednio do Charleroi Zuid i tam trzeba wsiąść w autobus jadący prosto na lotnisko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
darrek

Poszukuję transportu z lotniska do Deerlijk ( koło Kortrijk ) w dniu 20 maja ook godz 12 00 - 13 00 
Czy wie ktoś moze czy kursują spod lotniska pociagi ? 
Bardzo prosze  o jakieś wskazówki na maila [email protected]

Z góry dziekuję 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Meka

Witam i pozdrawiam ;-) 

potrzebujemy parking przy lotnisku w Charleroi  22-29 czerwca..... i moja prośba gdzie i jak szukać ? oby było jak najtaniej ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
carrgo

Witam, nie wiem za bardzo gdzie umieścić swoje pytanie, więc umieszczam tu. 

Jeśli źle umieściłem to proszę o przeniesienie. 

Jestem nowy i pierwszy raz jadę,a dokładnie lecę wraz z moją dziewczyną do Brukseli. Lecę z Warszawy i ląduję na lotnisku CRL Bruksela.
Problem polega na tym, że nie wiem co dalej ponieważ chciałbym się dostać do Antwerpii najlepiej z jak najmniejszą liczbą przesiadek, w miarę tanio
i stosunkowo szybko, ale każda propozycja będzie mile widziana. Sam totalnie nie wiem gdzie i jak iść/jechać. Słyszałem coś o możliwości zamówienia całościowego biletu 
w jakimś automacie przy wyjściu z lotniska, słyszałem że są zniżki poniżej 26 roku życia,  jednak to wszystko co wiem, a na dodatek będę na miejscu przed 21:00 i nie wiem czy będą o tej porze połączenia CRL> Antwerpia 

Jakieś propozycje ?
Z góry dziękuję za pomoc

• 0
  •  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

z Charleroi do Brukseli autobusem, ktory stoi przy wyjsciu z lotniska ( bilet kupisz w okienku - wychodzac na zewnatrz , w prawa kilka metrow )

w Brukseli wysiadasz przy samym dworcu, gdzie mozesz wsiasc w pociag do Antwerpii ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
carrgo

dziękuję za odpowiedź. A orientujesz się może jakie ceny i ewentualny czas przejazdu ?
czy prawdą jest że obowiązuje zniżka do 26 roku życia ?
czy około 21:00 będą jeszcze takie relacje dostępne ? 
sorki za nawał pytań ale tak jak pisałem lecę tam pierwszy raz a nie chcę nawalić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

bilet kosztuje 17 euro, autobus jedzie ok 45min, o znizkach nie slyszalam 

ostatni autobus odjezdza z Charleroi o 23h59

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
carrgo

Ok, brzmi sensownie. A co z ceną biletu na pociąg do Antwerpii? I czy jest on zsynchronizowany z przyjazdem autobusów?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
carrgo

Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi, ratujecie mi skóre, bo sam napewno nie dalbym rady. Jesli ktoś z Was forumowicze, mialby dla mnie jakieś cenne wskazówki dotyczące wyżej wymienionych zagadnień, to beda one dla mnie na wagę złota. Pozdrawiam ciepło. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta