Skocz do zawartości
Belgia.net

Niepracujaca Kobieta W Ciąży I Co Dalej?

Rekomendowane odpowiedzi

ania1111

Witam Dziewczyny! 

ja mam pytanie trochę z innej bajki. Mianowicie chodzi mi o zwolnienie lekarskie. Dowiedziałam się że że oficjalnie mogę przejsć na urlop przed porodowy już w 6 mc ciąży jednak muszę skontaktować się z lekarzem pracy w partenie. Szukałam na str inter bez skutku. Może któraś z was słyszała albo orientuje się w którym z biur dostępne są informację na ten temat??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

A czy nie zaszła tu jakaś pomyłka? Twój pracodawca jeśli chce się Ciebie "pozbyć" wysyła Cię do lekarza medycyny pracy,z którym biuro ma podpisaną umowę. A potem Partena ma prawo sprawdzić zasadność Twojego zwolnienia i np jesteś wzywana do nich na spotkanie ;) .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ania1111

A czy nie zaszła tu jakaś pomyłka? Twój pracodawca jeśli chce się Ciebie "pozbyć" wysyła Cię do lekarza medycyny pracy,z którym biuro ma podpisaną umowę. A potem Partena ma prawo sprawdzić zasadność Twojego zwolnienia i np jesteś wzywana do nich na spotkanie ;) .

Nie u mnie w pracy powiedzieli mi że mam prawo do wcześniejszego urlopu ale sama muszę zgłosić się do owego lekarza. Pozbyć mnie się raczej nie chcą i nie mogą bo drogo by ich to kosztowało. Ale zdążyłam się dowiedzieć że w każdym z biur parteny mogą podać mi temin albo umówić mnie na spotkanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×