Skocz do zawartości
Belgia.net

motocykliści

Rekomendowane odpowiedzi

icoo

 

A myslalam ze to "motory' pod strzecha sa garazowane a nie "motocykle'... :P    

Oj tam, oj tam, nie ważne gdzie garażowany, ważne gdzie wykorzystywany ;)

 

http://www.zlotalapa.pl/wp-content/uploads/Rumunia11.jpg

 

już niedługo :D

 

Możesz zdradzić, gdzie w Rumunii jest ta droga? Zjeździłem trochę ten kraj na 2oo ale tam nie byłem :ph34r:

Od kilku dni jstem w Antwerpii i zamierzam kolejnym razem przyjechać motocyklem. Mam BMW F650GS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex

 

 

A myslalam ze to "motory' pod strzecha sa garazowane a nie "motocykle'... :P    

Oj tam, oj tam, nie ważne gdzie garażowany, ważne gdzie wykorzystywany ;)

 

http://www.zlotalapa.pl/wp-content/uploads/Rumunia11.jpg

 

już niedługo :D

 

Możesz zdradzić, gdzie w Rumunii jest ta droga? Zjeździłem trochę ten kraj na 2oo ale tam nie byłem :ph34r:

Od kilku dni jstem w Antwerpii i zamierzam kolejnym razem przyjechać motocyklem. Mam BMW F650GS.

 

Witam Panowie i Panie moje pytanie jaki koszt zdania prawko na motor.Co trzeba zrobic zeby podejsc do takiego egzaminu i jak to wszystko wygląda?Moz ktos to w skrocie opisac?Dzieki z góry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
zawias246

ja mam suzuki 125 wiec latam sobie sam wszyscy pewnie maja mocniejsze silniki ale i tak jest frajda z przejazdzki nie jezdze szybko ale fajnie byloby sie kiedys wybrac na spokojna przejazdzke w grupie kiedy jezdze tutaj mijaja mnie cale bandy chcialbym tez do jakiejs nalezec marzy mi sie taka przejazdzka w grupie greets

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do Alex.

Jesli chcesz robic tutaj prawko, polecam strone internetowa po polsku: www.multi-permis.be/pl/      Tam mozesz uzyskac odpowiedzi na Twoje pytania, jak tez zrobic prawko z polskim instruktorem. 

Dodam adres i nr tel:  Place Bizet 19, 1070 Anderlecht  Tel: 02/520 10 20

Powodzenia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Iluzjonista

 

 

A myslalam ze to "motory' pod strzecha sa garazowane a nie "motocykle'... :P    

Oj tam, oj tam, nie ważne gdzie garażowany, ważne gdzie wykorzystywany ;)

 

http://www.zlotalapa.pl/wp-content/uploads/Rumunia11.jpg

 

już niedługo :D

 

Możesz zdradzić, gdzie w Rumunii jest ta droga? Zjeździłem trochę ten kraj na 2oo ale tam nie byłem :ph34r:

Od kilku dni jstem w Antwerpii i zamierzam kolejnym razem przyjechać motocyklem. Mam BMW F650GS.

 

Prosze bardzo.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_Transfogaraska

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jatoja50

Witam. Czy ktoś w weekendy może posiada motocykl i ma ochotę i czas żeby pojeździć i pozwiedzać ? Osobiście jeździmy na Yamaha Fazer i mamy zamiar pokoleji odwiedzać różne ciekawe miejsca, a wiadomo im nas więcej tym weselej :-)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lukasz88

Witam, czy ktos juz przywozil tutaj swoj motocykl z polski (posiadany od kilku lat) nie swiezo na przerejestrowanie jezeli to roznica?

 

Jak wygladaca procedura ?

 

Jest to oplacalne w ogole ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KristofMT125

Dziękuje za spotkanie Misiek27 i wypad nad jeziorko :) 

Wypad zaowocował kolejną osobą wiec jest nas już 3 z naszymi 125cc .

 

 

Za jakieś dwa tygodnie zaczniemy robić wycieczki weekendowe w celu zwiedzania Belgii ,

Wszystkich chętnych zapraszamy bo zawsze to weselej :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Piter25

witam witam... jak by co kolego to ja jestem chętny. mieszkam okolice Kortrijk. Weekendy wolne więc czekam na kontakt. pozdr i LWG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×