Skocz do zawartości
Belgia.net

Podatek Drogowy / Inne Opłaty Za Auto

Rekomendowane odpowiedzi

hell

Jak to jest z tym podatkiem drogowym? Czy płaci się go dwa razy? Tzn.są dwa oddzielne? Jeden juz zaplacilam w Brukseli, a teraz przysłali mi drugi z Aalst (mieszkam we Flandrii).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
alan

witam. to ja juz guupi jestem. z tego co zrozumialem to kupując auto na gaz ,place zwykly podatek + 250 za gas?  :blink:  hore 

poprawcie mnie jak sie myle.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bubabaluba

nie, nie mylisz się, normalny podatek od benzyniaka + dopłacasz za gaz, tylko wydawało mi się, że 150 euro. Może była podwyżka. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Mam pytanie..chcę kupić Volvo 2.0 D 2012 rok 163 koni oczywiście z drugiej ręki.Posiadam juz auto na blachach belgijskich..czy muszę wymienić blachy i czy będę musial zapłacić podatek od wprowadzenia w ruch?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

tablice zachowujesz , chyba, ze chcesz zarejestrowac jeszcze jeden samochod na twoje nazwisko, albo masz stare tablice, bez 1 z przodu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wommelgem

witam moze mi ktos powiedziec gdzie w antwerpii mam sie udac zeby zaplacic cło?? nie moge znalesc adresu chcialbym zarejestrowac auto ale nie wiem od czego zaczac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nemol

Witam mam troche pokrewne pytanie bo rozumeim ze podatek od wprowadzenia do ruchu tez musze oplacic jezeli kupuje uzywane auto od belga??? po drugie podatek drogowy tez moge sobie zobaczyc w tabelkach ktore byly tu udostepnione ale mam jeszcze jedno pytanie slyszalem ze jezeli kupuje auto z 2 ma albo 3ma miejscami siedzacymi takie tzw male auta dostawcze to tam jest ponoc tanszy podalek orientuje sie ktos???? sedno jest w tym ze poszukuje jak najtanszego auta w oplatach i utrzymaniu by dojezdzac tylko do pracy kilka km dzienne wiec jezeli ktos zna sie w temacie prosze o pomoc jakie najlepiej auto benzyniak? ile pk? i czy tzn mini bus???????????????????????? pozdrawiam serdecznie M

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
martin

WITAM .MAM PYTANIE CZY WIECIE ILE KOSZTUJE REJESTRACJA AUTA 3LITRY  220 PK BO SLYSZALEM ZE TERAZ NIE PLACI SIE OD KW TYLKO CO ZANIECZYSZCZEN I CZY PODATEK BIV TRZEBA PLACIC JESLI KUPUJE UZYWANE AUTO

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×