Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Rozumiem ze szukasz kogos na wspin? Daj znac w miare szybko, bede wybieral sie w skaly wiec jak masz chec dzwon. 0487724650 Damian.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Rozumiem ze szukasz kogos na wspin? Daj znac w miare szybko, bede wybieral sie w skaly wiec jak masz chec dzwon. 0487724650 Damian.

Jest nas już parę osób i bardzo chętnie poznamy nowych wspinających się . Z prostej przyczyny że nie każdy zawsze ma czas . 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, 

Jest nas już parę osób i bardzo chętnie poznamy nowych wspinających się . Z prostej przyczyny że nie każdy zawsze ma czas . 

Gdzie sie wspinacie? Ja na new rock. Kiedy sie spotykacie? Moze w tym tygodniu? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest ktoś chętny na sobotnie wspinanie w Namur ? Proponuje wyjazd po południu i rozważam nocleg pod namiotami ,piwko gril i od niedzieli rano ponownie wspinanie . Chyba że ktoś woli Dinant ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam również szukam kogoś do wspinania na zewnątrz,mieszkam w  Holandii więc częstotliwość mniej więcej co dwa-trzy tygodnie,mam mało doświadczenia,chętnie się podszkolę,kurs robiłam dwa lata temu w Polsce,z racji dłuższego dojazdu w grę wchodzą całe weekendy 😃😃 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta