Skocz do zawartości
Belgia.net

Wspinaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Damian20

Witam, 

Rozumiem ze szukasz kogos na wspin? Daj znac w miare szybko, bede wybieral sie w skaly wiec jak masz chec dzwon. 0487724650 Damian.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Patrick1980

Witam, 

Rozumiem ze szukasz kogos na wspin? Daj znac w miare szybko, bede wybieral sie w skaly wiec jak masz chec dzwon. 0487724650 Damian.

Jest nas już parę osób i bardzo chętnie poznamy nowych wspinających się . Z prostej przyczyny że nie każdy zawsze ma czas . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Damian20

 

Witam, 

Rozumiem ze szukasz kogos na wspin? Daj znac w miare szybko, bede wybieral sie w skaly wiec jak masz chec dzwon. 0487724650 Damian.

Jest nas już parę osób i bardzo chętnie poznamy nowych wspinających się . Z prostej przyczyny że nie każdy zawsze ma czas . 

 

Gdzie sie wspinacie? Ja na new rock. Kiedy sie spotykacie? Moze w tym tygodniu? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
frutti

Chetnie dolacze. Nie mam duzego doswiadczenia, ale sporo czasu i checi. Kto z okolic Namur?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Damian20

ok. daj znac moze Beez mam dobre topo.

Jesli ktos ma ochote to dzisiaj w new rock o 19:00. Zapraszam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Patrick1980

 Pogoda w weekend nie rozpieszczała więc z wypadu za miasto nic nie wyszło . Zobaczymy co przyniesie następny .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Patrick1980

Jest ktoś chętny na sobotnie wspinanie w Namur ? Proponuje wyjazd po południu i rozważam nocleg pod namiotami ,piwko gril i od niedzieli rano ponownie wspinanie . Chyba że ktoś woli Dinant ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ania1985

Witam również szukam kogoś do wspinania na zewnątrz,mieszkam w  Holandii więc częstotliwość mniej więcej co dwa-trzy tygodnie,mam mało doświadczenia,chętnie się podszkolę,kurs robiłam dwa lata temu w Polsce,z racji dłuższego dojazdu w grę wchodzą całe weekendy 😃😃 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×