Skocz do zawartości
Belgia.net

Prawo jazdy legalnie w Belgii?! - Pomagam! już od 149euro.

To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Autor:
    sucharek12
  • Typ: Oferuję usługi
  • Stan, rodzaj: Zapraszam
  • Ważność oferty: To ogłoszenie już wygasło i wkrótce zostanie usunięte
  • Cena: 149.00 EUR
  • Dodano - 677 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

UWAGA!!!! PODANA CENA 150 EURO DOTYCZY PORADY ;) A JAK KOMUŚ NIE PASUJE TO POSZUKAJ SOBIE POGADANEK ZA DARMO GDZIE INDZIEJ ;) NIE JESTEM INSTYTUCJĄ CHARYTATYWNĄ ;)

Pamiętajcie, że zmieniają się tylko szyldy wpierw były na Ukraińskie potem, na Litewskie później, na Albańskie teraz mamy, na Chorwackie - no i hit ostatnich tygodni szkoła jazdy z Holandii i prawka z PL w wersji elektronicznej - no trzeba być niezłym baranem żeby się na to łapać.

W razie problemów - udzielam pomocy administracyjno - prawnej osobom fizycznym; - każdorazowo zawsze odbiór osobisty prawa jazdy w urzędzie w miejscu zamieszkania/zameldowania na terenie całej Belgii. 

- przy braku,

- zatrzymaniu(alkohol,punkty,wypadki)

- zniszczeniu                                     

- zgubieniu prawa jazdy,

- wymianie i reprezentacji w urzędach i gminach na terenie całej Belgii.

Wiec jeśli z jakiegoś powodu masz problemy z prawem jazdy udzielę pomocy administracyjnej - prawnej, na terenie całego kraju (BE - Belgia) bez konieczności wyjazdów i lipnego meldowania na  Chorwacji, Ukrainie, Litwie, Czechach, czy gdzie tam jeszcze sobie wymyślą, może w Watykanie ;), bez zaliczek. Pomoc jest skierowana do osób - obywateli PL posiadających Numer National BE, oraz numer PESEL PL.

                                                                                          0486957275 

Proszę nie przychodzić, z tematami typu zdałem w  Czech/Holandii/Chorwacji lub Ukrainie i nie chcą mi wymienić dokumentu - jak w bajki uwierzyłeś/łaś to nie mój problem.

 

×