Belgia.net

PRACA DLA CIEŚLI SZALUNKOWYCH NA A1

  • Autor:
    Mava
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: Nie podano ceny
  • Dodano - 173 wyświetleń

Szczegóły ogłoszenia

Cieśla szalunkowy

Firma budowlana podejmie współpracę z: cieślą szalunkowym na własnej działalności do pracy przy wznoszeniu projektów z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych.

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

• Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych (płyty, słupy, stropy)

• Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

• Wykonywanie prac na podstawie planów

Wymagania:

• Aktywna działalność gospodarcza (A1)

• Komunikatywna znajomość języka obcego ( niemiecki, angielski)

• Doświadczenie jako cieśla szalunkowy

• Umiejętność pracy zespołowej

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

• Doświadczenie na stanowisku cieśla szalunkowy

• Sumienność i zaangażowanie, pracowitość, wysoka kultura osobista

• Umiejętność pracy zespołowej, ale też dobrze rozwinięta samodzielność

Oferujemy:

• Wysokie zarobki od 19,00 EUR do 23,00 EUR /h

• Długotrwała współpraca , długie projekty.

• Stała i legalna praca na terenie Niemiec, Belgii

• Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności dot. wyjazdu, formalności

• Organizacja zakwaterowania

• Stały kontakt telefoniczny z firmą

• Terminowość wypłaty wynagrodzeń co 2 tygodnie

kontakt telefoniczny tel 507-923-286