Belgia.net

PRACA ZA GRANICĄ-DEKARZ

  • Autor:
    Asia-Poland
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Proszę o oferty
  • Cena: 13.50 EUR
  • Dodano - 252 wyświetleń

Jesteśmy firmą specjalizującą się,w różnego rodzaju projektach budowlanych dla naszego klienta. Cechuje nas sumienność i zaangażowanie. Gwarancja zaufania-na to można u nas liczyć.

Dla naszego klienta szukamy osoby do pracy w Belgii w miejscowości Liege.

Praca na stanowisku: DEKARZ

Obowiązki:

  •  konserwacja i pokrywanie dachów materiałami dekarskimi
  •  montowanie na dachach m.in. kolejnych części blach, dachówek etc.
  •  naprawianie dachów
  •  współpraca z cieślami
  • przygotowywanie elementów konstrukcyjnych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  •  legalną pracę w oparciu o polską umowę o pracę,
  •  atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, (13.00-13,50 euro netto/h),
  • darmowe zakwaterowanie (gwarantujemy dobry standard zakwaterowania),
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę w przyjaznej atmosferze