PRACA ZA GRANICĄ- MONTER SIECI WODOCIĄGOWO-KANALIZACYJNEJ (BRYGADZISTA)

  • Autor:
    Asia-Poland
  • Typ: Zatrudnię
  • Stan, rodzaj: Pilne
  • Cena: 14.00 EUR
  • Dodano - 250 wyświetleń

Jesteśmy firmą specjalizującą się,w różnego rodzaju projektach budowlanych dla naszego klienta. Cechuje nas sumienność i zaangażowanie. Gwarancja zaufania-na to można u nas liczyć.

Dla naszego klienta szukamy brygadzisty, który potrafi obsługiwać mini koparkę oraz który będzie nadzorować pracę 4 osobowej grupy pracowników z Ukrainy.

Obowiązki:

  • prace wodno-kanalizacyjne:

-wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych na istniejących sieciach wod-kan

-wymiana uszkodzonej armatury wod-kan zgodnie z poleceniem przełożonego,

-usuwanie awarii powstałych na sieciach i urządzeniach wod-kan,

-prowadzenie prac podczas budowy nowych sieci i urządzeń wod-kan na podstawie dokumentacji projektowej,

  • praca przy domach prywatnych
  • nadzór nad pozostałymi pracownikami

Wymagania:

  • umiejętność obsługi mini koparki
  • sumienność i zaangażowanie
  • zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • legalną pracę w oparciu o polską umowę o pracę,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, (13,5 - 14 e netto)
  • darmowe zakwaterowanie (gwarantujemy dobry standard zakwaterowania),
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pracę w przyjaznej atmosferze

*Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Inne ogłoszenia od Asia-Poland

Zobacz wszystkie ogłoszenia użytkownika