Nie kichaj aplikacja

1.         Powiedz STOP alergii z aplikacją Nie kichaj. Chroń siebie i swoich bliskich przed alergią. Nie kichaj to aplikacja zaprojektowana z myślą o alergikach. Jest to pierwsze kompleksowe narzędzie umożliwiające selekcję alergenów, śledzenie pylenia wybranych alergenów, personalizację komunikatów o pyleniu, stały kontakt z alergologiem czy obserwację innych osób zmagających się z alergią. Aplikacja dostępna w sklepie Google Play.

 

2.         Aplikacja Nie kichaj to pierwsze kompleksowe narzędzie umożliwiające stały kontakt z alergologiem, obserwację profili innych osób zmagających się z alergią czy personalizację mapy pyleń. Powiedz STOP alergii z aplikacją Nie kichaj. Chroń siebie i swoich bliskich przed alergią. Aplikacja dostępna w sklepie Google Play.

 

 

3.         Nie kichaj to aplikacja zaprojektowana z myślą o alergikach. Główne funkcjonalności aplikacji:

 

Personalizowane informacje o pyleniu

 

Chcąc skutecznie monitorować objawy należy zaznaczyć rośliny, na których pyłki jest się uczulonym. Jeśli nie zna się swoich alergenów wysyłane będą komunikaty na temat pylenia dla najpopularniejszych alergenów w Polsce.

 

Codzienne monitorowanie objawów alergii

 

Aby monitorować stan swojego samopoczucia należy codziennie uzupełniać objawy w dzienniku. Raportowanie jest zgodne z międzynarodowymi wytycznymi rozpoznawania i leczenia alergicznego nieżytu nosa (kataru siennego), co ułatwi lekarzowi analizę danych historycznych.

 

Aktualne komunikaty o pyleniu

 

Aplikacja przesyła aktualne komunikaty o pyleniu dla regionu, w którym się obecnie przebywa.

 

Planowanie podróży bez alergii

 

Dzięki tej funkcji w łatwy sposób można zaplanować podróż i sprawdzić stan pylenia w regionie, który stanowi cel podróży. O najnowszym stanie pylenia użytkownik będzie informowany w postaci dodatkowych komunikatów.

 

Znajdowanie gabinetu alergologicznego

 

Aplikacja daje możliwość wyszukania w łatwy sposób gabinet alergologiczny w pobliżu miejsca pobytu oraz w całej Polsce.

 

Udostępnienie swojego profilu znajomym lub lekarzowi

 

Dzięki aplikacji można dzielić konto z innym użytkownikiem lub udostępnić swój dziennik lekarzowi za pomocą unikalnych numerów PIN przypisanych do konta.

Strona www: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.teva.niekichaj

Udostępnij ten post


Link to postu