MONTER KONSTRUKCJI, Belgia

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta - dużej firmy zajmującej się montażem konstrukcji - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 

 MONTER KONSTRUKCJI, Belgia

 

Praca od: 18.08.2016

Miejsce pracy: Drongen/ Knokke

Opis stanowiska:  

Możliwość pracy w dwóch projektach.

 W pierwszym (Drongen), który będzie polegał na postawieniu dwóch konstrukcji na peronach przystanku kolejowego, który następnie będzie wymagał wykończenia ( zamontowania dachu , paneli kanapkowych, założenia świateł w szkle, zamontowania sufitu z drewnianych desek, itp.)

LUB

W drugim(Knokke), który z kolei będzie polegał na wykończeniu stojącej już konstrukcji, a dokładniej zainstalowanie drewnianych płyt na ścianach i zainstalowanie płyt dachowych.

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Doświadczenie w montażu konstrukcji

Znajomość rysunku technicznego

Własny samochód- mile widziany!

Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach belgijskich

Atrakcyjne wynagrodzenie 13,52 € brutto/ h

Dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku

Pracę do końca listopada

Dodatkowe koszty:

zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

ubezpieczenie: 7.5€ miesięcznie - opcjonalnie

Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku).

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: 
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o” 

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach