Busy do Belgii, busy do Holandii busy do Niemiec busy do Polski Przewóz paczek Przewóz rzeczy

O firmie Kugel - Międzynarodowy Transport Osób i Paczek - Komfort i Bezpieczeństwo
Firma Kugel oferuje Państwu usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie. Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie osób oraz paczek, realizujemy również zamówienia na części samochodowe. Gwarantujemy bezpieczną oraz komfortową podróż a także pełen profesjonalizm i pomoc w dostarczeniu przesyłek. Dysponujemy nowoczesnymi i funkcjonalnymi środkami transportu, co przekłada się na wygodę osób podróżujących. Pracownicy firmy Kugel to kompetentni i doświadczeni kierowcy, dla których komfort oraz bezpieczeństwo klientów jest sprawą nadrzędną i priorytetową.
Zalety i mocne strony przemawiające za wyborem naszej oferty:
* Komfort: bogato wyposażone środki transportu (klimatyzacja, DVD, wygodne skórzane fotele, duża przestrzeń bagażowa).
* Bezpieczeństwo: środki transportu posiadają pełny pakiet ubezpieczeń, włącznie z ubezpieczeniem pasażerów w czasie podróży. Ponadto każdy przejazd obsługiwany jest przez dwóch kierowców.
* Profesjonalizm: kompetentni i doświadczeni kierowcy.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta, uczciwość, rzetelność i terminowość w realizacji oferowanych usług.                                  www. przewozy-osob.pl  Kontakt(+48) 664 508 495 / 24h (+48) 605 351 225 (32) 048 80 58 167 [email protected]

DSCN8137.JPG

DSCN8124.JPG

DSCN8118.JPG

DSCN8102.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach