WIZA Siemiatycze - regularna linia autobusowa Polska - Belgia

najlepsze-bezmapy-napis_320.jpg
 

Nasza firma zajmuje się regularnym przewozem osób komfortowymi autokarami na trasie Polska - Niemcy - Holandia - Belgia. Z Polski wyjeżdżamy w każdy piątek, z Belgii wyruszamy w niedzielę (rozkład jazdy).


Posiadamy konkurencyjne ceny biletów - zniżki dla dzieci, studentów, seniorów oraz stałych klientów. W trosce o Państwa wygodę, na terenie Brukseli pasażerów dowozimy pod wskazany adres. Wybierając podróż z nami otrzymujesz komfortowe autokary, bezpłatny dostęp do WIFI oraz fachową obsługę. Przewozimy również wszelkiego rodzaju paczki i przesyłki, również gabarytowe.

Oferujemy wynajem naszych autokarów na różnego rodzaju wycieczki, obozy, kolonie na terenie Polski oraz Europy. Posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia na zarobkowy transportów osób w kraju i zagranicą.
 

Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, że jako nieliczni na rynku posiadamy bezpośrednie połączeniez nami dotrzesz bez żadnych przesiadek komfortowymi autokarami do Niemiec, Holandii i Belgii. Wszystko zgodnie z rozkładem jazdy i bez zbędnej straty czasu.


Z Polski zabieramy pasażerów z następujących okolic: Siemiatycze, Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka, Czeremcha, Kleszczele, Drohiczyn, Sokołów Podlaski, Węgrów, Warszawa, Poznań i dowozimy do Antwerpii oraz Brukseli.

Kontakt:

tel. Polska: 605-452-972, 604-782-868

tel. Belgia: 483-417-988, 494-926-211

[email protected]

www.wiza.net.pl

 

Edytowano przez wiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach