Mechanika Elektryka Blacharstwo Wulkanizacja

MECHANIKA

Warsztat mechaniczny jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny, bez którego poprawne zdiagnozowanie i eliminacja usterki są w dzisiejszych czasach praktycznie niemożliwe do zrealizowania. 
 Jesteśmy w stanie przeprowadzać szereg różnego rodzaju napraw – od drobnych usterek, po bardziej skomplikowane remonty (np. silniki, układy napędowe itp.)

Zawsze przed rozpoczęciem powierzonego nam zlecenia, sporządzamy wycenę naprawy, o której informujemy naszego klienta. Po zaakceptowaniu przez Państwa kosztów naprawy rozpoczynamy realizację zlecenia. Informacje o statusie naprawy oraz ewentualnych komplikacjach czy też dodatkowych uszkodzeniach mających wpływ na ewentualną zmianę jej kosztów są przekazywane na bieżąco. Dzięki temu, mają Państwo pełną kontrolę, a my w ten sposób unikamy niepotrzebnych nieporozumien

 

BLACHARSTWO

Blacharstwo samochodowe są specjalizacjami, które wymagają przede wszystkim niezwykłej precyzji. Jest to niezwykle istotne w tej dziedzinie, ponieważ dzięki temu naprawiane karoserie odzyskują wygląd, który nie odbiega od fabrycznie nowych.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy blacharskie, w tym również naprawy powypadkowych samochodów wszystkich marek. Nasz warsztat samochodowy wyposażony jest w ramę naprawczo-pomiarową oraz wszelkie niezbędne, profesjonalne narzędzia. Po naprawie blacharskiej dokonywane są korekty ewentualnych nierówności naprawianych elementów, następuje naniesienie powłok zabezpieczających przed korozją oraz aplikowane są specjalistyczne preparaty podkładowe. W ten sposób auto jest przygotowane do naniesienia właściwej warstwy lakieru.

Każdy pojazd po przeprowadzonych pracach blacharsko-lakierniczych jest zabezpieczany antykorozyjnie. 

WULKANIZACJA 

KLEJENIE  OPON PRZEKLADANIE WYWAZANIE  OPONY!

KONTAKT +32488055872 [email protected] firmy Pittem 8740 Spoorweglaan 2 P6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach