Przewóz osób i paczek, codziennie Lublin - Antwerpia - Bruksela

Dane kontaktowe:
Adam Pietrzak
tel. +48 795 400 044
tel./fax +48 81 468 25 80

tel. 0032 496 82 84 19

 

  Nasza firma Skafander Travel oferuje Państwu komfortowe i szybkieprzewozy do Niemiec i przewozy do Belgii oraz przewozy do Holandii i Luksemburga. W swojej branży mamy wieloletnie doświadczenie i naszym klientom zapewniamy zawsze najwyższą jakość obsługi. Z naszych usług skorzystało już wielu pasażerów, a ich liczba stale rośnie – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

     Zajmujemy się przewozem osób, paczek i korespondencji. Posiadamy nowoczesne busy, którymi dowozimy klientów do celu. Ważny jest dla nas wysoki komfort podróży oraz bezpieczeństwo, dlatego wybierając naszą ofertę, z pewnością będą Państwo zadowoleni.

     Nasze busy z Belgii i Niemiec do Polski wyjeżdżają w środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele i poniedziałki, natomiast busy do Belgii i Niemiec z Polski we wtorki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele. Są to busy, które jadą między innymi na trasie Lublin – Niemcy – Belgia. Nasza trasa obejmuje również takie miejscowości jak Puławy, Radom, Piotrków Trybunalski, Łódź, Konin, Poznań, Warszawa i wiele innych.

     Dlaczego warto wybrać podróżowanie właśnie z nami? Ponieważ charakteryzują nas:
- profesjonalizm – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie
- doświadczenie – działamy od lat w swojej branży i zapewniamy naszym klientom dostęp do usług najwyższej jakości
- wygoda – posiadamy komfortowe busy, dlatego podróż z nami zawsze jest przyjemna
- bezpieczeństwo – nasi kierowcy jeżdżą bezpiecznie, to dla nas priorytet
- atrakcyjne ceny – dbamy o to, aby podróżowanie z nami zawsze było tanie

     Jeżeli szukają Państwo bezpiecznego, taniego i wygodnego transportu do pracy czy też na wyjazd do rodziny, warto wybrać naszą firmę - Skafander Travel! Zachęcamy do zarezerwowania przewozu już teraz – wystarczy zadzwonić, bądź skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie. Zapraszamy serdecznie.

 

tel. +48 795 400 044
tel./fax +48 81 468 25 80

tel. 0032 496 82 84 19

 

trasa.png

certyfikat.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach