Skocz do zawartości

madzia8607

Użytkownik
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

737 wyświetleń profilu
 1. Niby tak, kto co lubi, ja nie lubię Antwerpii, która jest mega zatłoczona, ciężko o ładne mieszkanie ( za rozsądną cenę)-bo mieszkanie 60m2 z dzieckiem to klitka,,brak zieleni, brud na ulicach do tego mnóstwo różnych nacji, problemy ze szkołą (dobrą szkołą-nie pierwszą lepszą koło domu) brak miejsc parkingowych i niestety często przeryzowany samochód.. Ale życzę wszystkiego najlepszego, aby wszystko się ułożyło i znalazło się miejsce w cichej spokojnej dzielnicy :)
 2. 4. Z tymi żłobkami to jest różnie, trzeba zrobić rozeznanie, bo wszystko zależy od dzielnicy, czasami warto mieszkać na uboczy, czyt w małej miejscowościi obok antwerpii bo wtedy nie ma problemu ze złobkiem, szkoła czy przedszkolem,Nie ma jakiś rezerwacji, dla dzieci jeszcze nie urodzonych, czy mających iść za pół roku... a za dojazd do pracy i tak zwracają praktycznie całe koszta.
 3. Mamy Poznajmy Się

  Hej jestem z Westmalle. to jakieś 25km od ciebie
 4. Szczepienie Dzieci W Belgii

  Tak właśnie jest Kind gezin. W sumie w szpitalu powinien ktoś przyjsc do ciebie i cie poinformowac po porodzie kiedy i gdzie masz się stawić, wyznaczając odrazu pierwszy termin. U mnie tak było. Szczepionki sa za darmo. Szczepia 6 w 1 , dodatkowo pneumokoki, meningokoki, i na rotawirusy-ale tu płąci się dwa razy po 11e lub, 3 razry-w zależności od podanej szczepionki. Wizyty umawia się na każdym spotkaniu kolejną i tak do 2,5 roku, az maluszek idzie do klotersików, i wtedy szkoła przejmuje opieke i kontrole lekarską.
 5. meble dziecięce

  luxpol bruksela-znajdziesz na fb
 6. Wakacyjne Kto Wypłaca?

  Fundusz wakacyjny jesli jest się pracownikiem fizycznym albo pracodawca jeśli pracownik umyslowy.
 7. Mamy Poznajmy Się

  Hej ja również poznam kogoś z kim można od czasu do czasu porozmawiać, spotkać się. Mieszkam między Turnhout a Antwerpią
 8. Tabletki Antykoncepcyjne

  Ma ktoras z was implant, wszczepiony tutaj??
 9. Odpowiednik No-Spy

  Dziękuję
 10. Odpowiednik No-Spy

  Znacie cos o składzie jak no-spa, co można brać w ciąży, bez recepty?
 11. Komórki Macierzyste?

  Ok dam dam, to właśnie, że w weekend nie pobierają to też dla mnie jakiś kosmos. W Pl robiła to położna, która odbierała poród. Całkowity koszt to 3tys.zł. Wizytę mam dopiero 15.10 wiec uzbrójcie sie w cierpliwość :)
 12. Komórki Macierzyste?

  O jej- z tego co piszecie, to wygląda to okropnie... My w Polsce bankujemy krew z pierwszej ciązy w Polskim Banku Komórek Macierzystych, oczywiście wiązało się to z dość znaczącymi kosztami, ale to inwestycja nie tylko dla dzieci, to jest też dla nas-jak i naszych rodziców....Szkoda, że nie ma tu takiego banku. Ale bede na wizycie to jeszcze dopytam :) Dam wam znać.
 13. Komórki Macierzyste?

  Witam, czy orientuje się ktoś, jak wygląda sprawa poboru krwi pępowinowej, w celu uzyskania komórek macierzystych, w Belgii??
 14. Polski lekarz Ginekolog

  Czy jest jakiś Pl ginekolog w Antwerpi??
×