Skocz do zawartości

Okla

User_BN
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Wymiana Euro Na Zl i ZL na Euro

  Wielkie dzięki za polecane kantory! Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie, czy można za pośrednictwem kantoru internetowego przelać pieniądze (przeliczone z waluty na walutę) bezpośrednio na rachunek innej osoby, czy też można tylko na swój?
 2. Wymiana Euro Na Zl i ZL na Euro

  Wszystko zależy od kantoru. Jeżeli dany kantor nie ma podpisanej umowy z belgijskim bankiem, to nic się nie zrobi, bo nie będą mieli konta potrzebnego do wymiany. Ale z tego co mi wiadomo, część kantorów posiada możliwość przewalutowania bezpośrednoi z konta belgijskiego. A czy jesteś w stanie polecić jakiś kantor, który posiada taką opcję? Bardzo by mi na tym zależało.
 3. Wymiana Euro Na Zl i ZL na Euro

  Witam serdecznie. Mam drobny problem. mianowicie, chciałam ostatnio wymienić pieniądze za pośrednictwem jednego z popularniejszych kantorów internetowych, ale odmówiono mi dokonania transakcji, bo mam konto w euro, ale w belgijskim banku, a kantor wymaga, żeby zarówno konto w złotówkach jak i w euro były założone w banku polskim. Czy trzeba mieć koniecznie oba konta w bankach założone na terenie Polski, żeby korzystać z kantorów internetowych? Czy da się to jakoś obejść?
×