Skocz do zawartości

kristof1

User_BN
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. charges..

  Dziękuję za odpowiedz, oczywiście teoria jest mi znana pytanie jak wygląda w praktyce czy np. przy forfait de charges opłata jest faktycznie stała czy też np.przy przekroczeniu podanej sumy podlega rozliczeniu.
 2. charges..

  Witam,mam pytanie która opcja w praktyce jest lepsza dla lokatora forfait de charges czy provision de charges.
 3. Witam,czy ktoś może polecić osobę znającą się na prawach lokatora,kontraktach na wynajęcie mieszkania.Będę wdzięczn za podpowiedź.
 4. Zalanie-Kto Płaci Za Naprawę?

  Wydaje się logiczne i tak zrobiła zaniosła też zdjęcia w odpowiedzi poproszono od dostarczenie numeru polisy i adresu ubezpieczyciela sprawcy którego jak się okazuje nie ma .Podobnie było kilka lat wcześniej wtedy sprawcą zalania był lokator z mieszkania socjalnego i też uebzpieczyciel(ING)stwierdził ,że nie ma od kogo wyegzekwować bo mieszkanie sprawcy jest nie ubezpieczone.Błędne koło.
 5. Zalanie-Kto Płaci Za Naprawę?

  Tak mieszka w bloku i syndyk wysłał hydraulika który sprawdził mieszkania na górze i nie znalazł żadnych uszkodzeń.
 6. Witam mam pytanie w imieniu znajomej u której po raz drugi został zalany sufit,mieszka ona w bloku(lokator)i jak się okazało w mieszkaniach nad nią nie stwierdzono uszkodzeń .Jej ubezpieczenie pokryłoby szkody gdyby to ona zalała sąsiada z dołu.Więc pytanie kto powinien pokryć koszt naprawy?Ktoś coś podpowie?Dziękuję.
 7. Wyrejestrowanie Auta, pojazdu

  Tablice można wysłać lub zostawić w DIV w skrzynce chyba , że chcesz zachować na nastepny samochód,a do ubezpieczenia wystarczy zadzwonic i wysłać zieloną karte
×