Skocz do zawartości

daw_adam

User_BN
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

1771 wyświetleń profilu
 1. Kontrol na A1

  Wiem też że księgowa z Belgii przed zaksięgowaniem faktur sprawdza czy nip unijny jest aktualny. Jeśli nie faktur nie można wystawiać.
 2. Kontrol na A1

  A europejski wpis w bazie danych to nip unijny Pl544....? Czyli ci urzędnicy Belgii co wysłali wniosek i dokumenty do Polski a propo mojej pracy za granicą czekaj teraz na odesłanie dokumentów przez tego inspektora(kontrol ma się odbyć w maju) z Białegostoku z wynikami tejże kontroli. I następnie rozpoczną mnie katrolowac w Belgii??Nie mam tam żadnego meldunku. Myślę że z tym kontrolerm z Polski idzie się dogadac jakoś. Nie wiem jakie pytania mi przygotowali. Rozmawiałem ze znajomym który też zatrudnia podwykonawców na A1 już bardzo długo,i z tego co mi powiedzieli ze te 185dni nie można tylko przekroczyć na jednej budowie tj jak to rozumiem po 185dniach trzeba wystawić fakture na adres innej budowy.? A dawno Pani miała ta katrol??
 3. Kontrol na A1

  Witam mam firmę polska pracuje na a1 w Belgii dostałem list od inspektora ZUS z informacją że w maju mam mieć kontrol. Urzędnicy belgi wysłali do inspektora w Białymstoku niby "książkę" papierów na temat mojej działalności . Inspektor pow że musi mi zadać dużo pytań odnośnie tej działalności gdyż urzędnicy Belgii wątpia czy prowadzę rzeczywiście działalność w Polsce. Chcą całej dokumentacji z okresu 5lat prowadzonej działalności. Nie wiem jak sprawa się zakaczy. Upoważnilem księgowego do reprezentowania mnie podczas katroli. Nigdy nie miałem meldunku w Belgii. Mam też polskie faktury. Czy miał ktoś taka katrol?? Mogą mnie opodatkować w Belgii??
 4. WITAM . CZY KTOS WSPOŁPRACOWAŁ Z FIRMA BATIBOUW + . KOBIETA NAMAWIA NA PODPISANIE KONTRAKTU Z NIMI NA 48 MIESICY W ZMIAN OFERUJA 25 BUDOW NA ROK ??? SZUKAJ ZLECEN
×